Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan bízhatnék a pasikban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék a pasikban azok után, hogy egy normálisabb is ezt tette velem?

Figyelt kérdés
Teljesen odaadó voltam a kapcsolatban. Szinte semmilyen hibát nem követtem el. Nem hisztiztem, nem elégedetlenkedtem, és mindenben támogattam Őt. A párom nem volt olyan bántalmazó és egoista mint az átlag férfi hanem 5 évig teljesen jól működött minden... Mígnem egyszer csak indoklás nélkül szakított, hogy ő már nem szeretne velem együtt lenni. Semmi előzmény,magyarázat, felelősség. Csak vége. A szakítás után nem tudtam érzelmileg gyógyulni mert nem értettem mi rosszat tettem. Próbáltam kideríteni de nem mondott nekem semmit. Kétségbe esésemben a barátaitól is próbáltam kérdezni és erre bukott ki a szög a zsákból: elkezdett velem ordibálni már telefonon hogy képzeljem, én egy idióta, unalmas, beképzelt liba vagyok és ezért szakított és most már takarodjak végre az életéből. Szóval még egy normálisnak tűnő férfinak is előjött az az arca hogy üvölt a nővel és szavakkal lekicsinyli és direkt nőre való sértést szed elő "liba". A barátnőimnek ezeknél még rosszabb élményeik vannak. Ütés, megcsalás, cselédnek nézés, ilyenekre gondolok. Ezek tudtában hogyan keressek mégis társat?

ma 17:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Próbálom tapintatosan megfogalmazni. A barátod csak a libával tévedett, többi dologban nekem nagyon úgy tűnik, hogy teljesen igaza volt. Olvasd el a kérdésed úgy, mintha egy más ember írta volna és rá fogsz jönni. Az egészből az sugárzik, hogy te 5 éven át valami tökéletes csoda nő voltál, ő pedig mégis elhagyott, ráadásul nem mondta meg miért. Ugye tökéletes ember nincs, egy kapcsolatban mindig mindenhez két ember kell, a kérdésed pedig pontosan azt a látszatot kelti, hogy te voltál az álomnő, akit szemét módon otthagyott ez a gonosz férfi. Önkritikádat fejleszd, akkor tudnád, hogy miért hagyott el!
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem engedd el az egész ismerkedést, én is ezt tettem. Próbálj meg hobbiban kiteljesedni és megtalálni egyedül is a boldogságod. Most mondanám hogy legyél a tipikus macskás/kutyás nő, de működik. Nekem legalábbis ezek többé-kevésbé beváltak, bár bevallom, néha hiányzik egy nő közelsége... 25/F (sose volt barátnőm)
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Hát bizony sok jóra ne számíts a férfiaktól. Szerelmes meg odaadó ne legyél soha, mert nem éri meg, hálátlan az összes. Minél idősebb vagy, annál inkább rájössz, hogy Vajna Timike meg Várkonyi Andi csinálta a legjobban. Ők pontosan tudják, hogy egy férfi csak pénztárcának jó. Hasonló csalódások után én is erre az útra léptem. Kikupáltam magam, csini szexi lettem és mit csinálok? Utaztatom meg pénzeltetem magam gazdag pasikkal. Az én szívemet egy se fogja újra összetörni.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Engem is már párszor pofára ejtettek csajok, de attól még tudom, hogy van normális lány... csak el vannak bújva :D
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk az is fura, ha te nem vettél észre semmit az 5 év alatt, hogy nem oké. Nem beszéltetek ilyen távlati tervekről, célokról, ki hogy képzeli a jövőt, milyen kompromisszumpokat kell meghozni ezért? Csak elvoltatok egymás mellett?

Amúgy ne légy rugalmatlan, nem mindenki ilyen, nem kell általánosítani, de először magadban tisztázd mit is szeretnél.

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
#5 azt ugye tudod, hogy sok férfi képes összevissza hazudozni is? Egyik nap még esküvő meg gyerekek, másik nap meg lelép. Én már azt se hiszem el, amit kérdeznek.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

#6

Jó, de 5 év akkor is sok. Én ugyan nem vagyok nő, de ha az volnék és családalapítás lenne a célom, akkor 2 év után megkérdezném, hogy akkor itt mi a cél. Ennyi kell, hogy egymásért meghozzák a döntést. Amúgy meg érdemes megfigyelni a családját, baráti körét is, azok hogyan állnak a dologhoz. Nem mondom, hogy 100%-os garancia, de jó szűrő.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem mondta a kérdező, hogy terveznének gyereket.
ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

6-os, lol ilyet ismerősi körből csak nőkkel hallottam, hogy random lelépnek esküvő előtt, gyerek után, lánybúcsún hűtlenség.


Lehet DE CSAK LEHET hogy talán a gerinctelenség nem nemhez kötött? :OOO

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#8

"Egyik nap még esküvő meg gyerekek, másik nap meg lelép."

De a 6-os igen, arra reagáltam.

ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!