Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan bízhatnék a pasikban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék a pasikban azok után, hogy egy normálisabb is ezt tette velem?

Figyelt kérdés
Teljesen odaadó voltam a kapcsolatban. Szinte semmilyen hibát nem követtem el. Nem hisztiztem, nem elégedetlenkedtem, és mindenben támogattam Őt. A párom nem volt olyan bántalmazó és egoista mint az átlag férfi hanem 5 évig teljesen jól működött minden... Mígnem egyszer csak indoklás nélkül szakított, hogy ő már nem szeretne velem együtt lenni. Semmi előzmény,magyarázat, felelősség. Csak vége. A szakítás után nem tudtam érzelmileg gyógyulni mert nem értettem mi rosszat tettem. Próbáltam kideríteni de nem mondott nekem semmit. Kétségbe esésemben a barátaitól is próbáltam kérdezni és erre bukott ki a szög a zsákból: elkezdett velem ordibálni már telefonon hogy képzeljem, én egy idióta, unalmas, beképzelt liba vagyok és ezért szakított és most már takarodjak végre az életéből. Szóval még egy normálisnak tűnő férfinak is előjött az az arca hogy üvölt a nővel és szavakkal lekicsinyli és direkt nőre való sértést szed elő "liba". A barátnőimnek ezeknél még rosszabb élményeik vannak. Ütés, megcsalás, cselédnek nézés, ilyenekre gondolok. Ezek tudtában hogyan keressek mégis társat?

ma 17:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
66%

6

Van ilyen, oké.

Akkor meséljem el, hogy én milyen élményekkel gazdagodtam a nőkkel való kapcsolataimban és milyen bántalmak értek?

Gondolom, akkor soviniszta szemétláda vagyok, aki mocskosul szidja "a nőnek", mint a bokrot. Vagy tévednék?

ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
68%

#6

Lehet én látom rosszul, vagy pedig a véletlen műve, hogy ismertem ilyen embereket, de azt tapasztaltam eddig, hogy aki folyton a másik nemet és az exeit szapulja az red flag. Óriási red flag. Pontosan azért, mert az ilyen emberek képtelenek észrevenni önmagukban a hibákat, mindig mindenért mást okolnak, hárítják a felelősséget. Mindig mindenki hibás, mindenki rossz, de hogy esetleg ők? Áááá olyan nincs! Ők mindig mindent jól csináltak, csak hát azok a csúnya férfiak/nők.... (Ugye attól függ melyik nemhez vonzódik az illető)

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
54%
Mi a fenéért akarsz mindenáron társat? Nem volt elég az a pofon, amit eddig kaptál, meg az a "jó" minta, amit környezetedben látsz? Mennyi kell még, hogy felfogd egy férfi általában mindig kivenni akar a kapcsolatból, sosem hozzátenni? Ez így van mióta világ világ. Értsd már meg, hogy nekik van szükségük rád, nem neked rájuk. Majd ha rájössz, hogy milyen jó egyedül, akkor nem fog többé senki se cselédnek használni. Csak hát el kell jutni idáig..
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
19%

#12

Biztos én is törtem már össze pasi szívét, de soha nem úgy, hogy tudatosan hazudtam/vetítettem/kihasználtam volna. Mindig őszinte vagyok. Szemben a legtöbb férfival.

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
59%

"Értsd már meg, hogy nekik van szükségük rád, nem neked rájuk. "


Meséld már el, hogy nekem férfiként mi a jó fenéért lenne SZÜKSÉGEM nőre. :)

Köszönöm szépen előre is.

ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
61%

Leírtad a választ: "Teljesen odaadó voltam a kapcsolatban. Szinte semmilyen hibát nem követtem el. Nem hisztiztem, nem elégedetlenkedtem, és mindenben támogattam Őt."

Magyarul becsicskultál, lementél önként kutyába, kinyaltad a seggét, ha nem tetszett valami, nem szóltál. Mint egy szép, de unalmas baba. Egyszerűen megunta, hogy semmi kihívás nincs, nem kell pedáloznia, te automatikusan körbeugrálod. Ezért mondta, hogy unalmas vagy, és ezért ábrándult ki.

ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom magas és jóképű volt a pasid, igaz?


Na, ezek le se szrják a nőket, előbb utóbb hajtja őket a vadászösztön!


Próbálkozz átlagos pasival, aki hűséges lesz és összeteszi a két kezét, hogy vagy neki...

ma 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
30%

18#


Hopp, innen eltűnt egy "igényes nő" kommentje. :)

ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő. :)

Az igényes viszont stimmel.

ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
41%

19#


A törölt kommented alapján nem lehetsz túlzottan színvonalas.

ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!