Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ennyire kompetitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire kompetitív q társkeresés? Miért szálltak el ennyire a nők igényei?

Figyelt kérdés

ma 07:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
69%

48

Normális, nem narcisztikus

Nem az anyja az első

Nem mamahoteles

Megbizható

Akar csaladot.

Nem erőszakos

Normális munkaja van (nem, nem feltetel a diploma)

Kulsore: apolt, igényey. (Tehat, tiszta haj, köröm, ruha)

ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
54%
"Ja, erre szoktátok mondani, hogy mindenki ismerkedjen a saját szintjén" ez rendben is van. Nem a nők rugóznak itt ezen telespammelve az oldalt naponta 😃
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek ingerküszöbe oly mértékben megeemelkedett mindenféle téren, hogy az elképesztő! Légy mindig izgalmas, megújuló, nézz ki jól, a kapcsolatban égjen a kezdeti tűz mindig ugyanúgy, stb. Ha ezek a dolgok változnak némileg és az ember éli a szürke hétköznapokat, elkezd elégedetlenkedni és sok esetben kilép a kapcsolatból, pedig csak oda kéne figyelni egymásra, és nemcsak az elején.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
24%

"Nem a nők rugóznak itt ezen telespammelve az oldalt naponta 😃"


Pont most rugózott itt a hölgyemény, hogy brühühü, ha nem instacica, akkor nem kap értékes pasit. Erre reagáltam.

Komolyan, elképesztő ez a valósághajlítás...

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
37%
#51. Mondom az értékest definiáld, mert ez az átlag férfira tökéletesen ráillik. Én azt értem, h itt talán nem ez az átlag, de felteszem a valóságban néznéd a hapsit magadnak, nem itt gyk-n.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
Ja még talán annyit írnék hozzá, hogy nézz körül kicsit a neten, újságokban, tvműsorokban vagy a közbeszédben "Normális, nem narcisztikus" ezzel kapcsolatban. Ha pl én megteszem, az a benyomásom, hogy manapság pont normalizáljuk valamiért a nárcisztikus jegyeket az emberekben.
ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

56, a vitátokba nem sázlnék be, de a nárcizmus kapcsán én pont azt látom, hogy jelenleg próbálják mindenre ráhúzni a nárcizmust.

Ez olyan mint kb 20 éve volt az a folyamat, hogy senki sem szomorú, hanem egyből depressziós. Most meg az önzőség vagy akár a természetes énhatárok védelme egyből narcizmusnak van titulálva. Persze, több pszichés beteg van az utcákon, mint amennyinek diagnózisa van, de azért nem ennyivel.

ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Nem 48 és 51 vagyok, de érdekes meghatározni azt, ki is értékes ember? Hisz alapvetően minden társravágyó ember ugyanazt keresi, ha belegondolsz, minthogy legyen kedves, megbízható, szavatartó, hűséges, stb. Ezek tulajdonképpen csak tulajdonságok. Ami szerintem értékessé tesz valakit a másik szemében, a meglévő ezen tulajdonságok mellett, azok az egyéni preferenciák és a harmónia megléte két ember közt. Nyilván ennek az alapja a hasonló értékrend, világnézet, célok, érdeklődés, stb. Szóval érdekes téma, ki, miért és kinek értékes.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

58, lehet mondani, hogy a felsorolt tulajdonságok kb alap, mer tmindenki ezt keresi, de valójában pl eléggé válogatni kell, hogy az ember szavahihető, megbízható férfit találjon. és ezt most férifként írom.

És mivel keresni kell, így már önmagában értékké válik, hiába csak egy olyan tulajdonságról beszélünk, ami alap kéne hogy legyen gyakorlatilag minden emberi kapcsolathoz.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Persze, értékké válik, ez nem kérdés, csak arra akartam rávilágítani, hogy nehéz definiálni magát az értékes embert. Hisz az is alap dolog, hogy legyen az ember ápolt, és hányan mégsem azok?
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!