Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy ilyen társadal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen társadalmi szerződés elősegítené a társkeresési piac normalizálódását?

Figyelt kérdés

1. Az incelek kapnának egy játékkonzolt és hetente egy, sörre vagy enerigaitalra beváltható kupont. Cserébe ezért bevállalnák, hogy soha többet nem szólítanak meg nőket társkeresési célzattal, sem valóságban, sem az interneten, társkereső oldalakon. Ha megsértik a megállapodást, minden addigit támogatást vissza kell fizetniük, kamatostól.


2. Ugyanez a simpelő pasik esetében: ha leállnak a simpeléssel, támogatás, jutalom, ha megsértik a megállapodást, büntetés.


3. A nők - miután megszabadultak az incelektől és a nyalizó simpektől (akiket állítólag úgy utálnak) - vállalják, hogy nem panaszkodnak, hogy "nincs egy normális pasi", hanem osztozkodnak az alfahímeken és chadeken. Ugyanígy tilos lájkokért, simpelésért kuncsorogni. A panaszkodó, önsajnáltató posztokat az AI automatikusan törli a közösségi oldalakról. Az incelek boxzsáknak használatát szintjén tiltják.


Ezek után, az incelek és simpek kivonulása után, reálisabb lenne a társkeresési piac? A nők megszabadulnának a tehertől, amit a képeikre, posztjaikra adott lájkok jelentenek, és az incelekkel sem kéne törődniük.



ma 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

A vicc az, hogy én ilyen szavakat, mint chad meg incel SOHA nem hallottam, csak itt.

Én egy csomóan saját maguknak nehezítik meg a társkeresést, nők/férfiak egyaránt és egymás szidalmazásával vannak elfoglalva, és semmi nem jó nekik, mindenben csak a rosszat látják, ahelyett, hogy tényleg meg akarnák ismerni a másikat.

N

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
társadalmi szerződés? :) Ez miért lenne társadalmi? Juttassatok egy incelt a trónra és adja ki kétharmaddal az ukázt. Hajrá!
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

1. Én sem hallok máshol ilyen szavakat. Vicces. A Chad mai napig nem tudom mit jelent. :)


Én úgy látom ma már szinte senkinek nem kell az átlagos, az átlagosnak sem. Manapság mindenki jó nőt/pasit szeretne, de nincs ennyi jó nő és jó pasi.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

#1


A chad szót külföldön (talán) intenzívebben használhatják. Angol YouTube videók alatt többször láttam már.

Dragon Ballos videók alatt találkoztam vele, ahol a vagány karaktereket nevezik így. Pl. Piccolo-nak van az egyik movie-ban egy olyan átváltozása, amikor ilyen nagydarabbá válik, arra azt írták, hogy Gigachad. 😅

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Jhajj de cringe. Amikor a hülye okoskodik.

És miért tartom hülyeségnek? Mert azon felül hogy f*szság az egész, a kivitelezése is vagy lehetetlen vagy pedig totális állami kontrollt igényelne, mert mégis hogy detektálod, ha valaki megszegi a "szerződést"... hogy lesz ennek a felügyelete, szankcionálása?

Ráadásul lenne egy hatalmas embertömeg is, akik szarnak bele, és ugyanúgy nem változna semmi.


Okoskodás, zsebfilozofálgatás az egész. Tökéletes időpazarlás, hát még reagálni erre a kérdésre.

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Már az egész szerződés tévhiteken alapszik. Ezért hülyeség.

1. Nem minden sikertelen férfi tipikus incel.

2. Nem minden incel gépfüggő és iszákos, mert van pl. antialkoholista digitálisvilág-ellenes vadhajtásos incel is, szóval nem mindenkinek érné meg.

3. Akinek meg igen, annak kevés egy konzol vagy heti egy sör.

4. Simán megszegnék a szabályokat kéthetente, mert kamatostul sem olyan drága 2 energiaital vagy sör árát visszafizetni. Vagy a visszaesőknek súlyosabb büntetés járna?

5. Nem minden nő pinnyog azon, hogy "nincs normális pasi", aki meg igen, ált. elkeresettségében, hirtelen felindulásból mond ilyeneket, és ezekbe simán beletartozhatnak csjozásban sikeres férfiak is. Nem a sikertelenségtől lesz vki nemnormális, hanem a viselkedéstől, hűtlenségtől, igénytelenségtől stb... ez meg lehet jellemző olyan férfira, akinek már volt nője

6. Definiáljuk már a simpelést... mert eddig eléggé homályos helyzetekben használják az itt vinnyogók. Van, akinek már az is simpelés, hogy egy kapcsolatban a férfi elmondja a nőnek előre, ha megkérdezi, hogy hova megy bulizni és mikor megy haza... van, akinél meg csak az onlyfansen meg instán bájolgás az. De sokszor a normális, érzelmes férfi létre húzzák rá.

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Hát e zjó nagy baromság.

MOndjuk az aztán végtelenül intelligens aki a saját magánéletét képes eladni egyszer 200.000 és évente további kb 17.000 forintért:D Durván egymillió forintért eladtad az életedet:D TÉnyleg ennyit érne az incelek számára a saját életük? Ha igne, miért csodálkoznak, ha más nem veszi őket semmibe, ha még ők maguk is olcsó szarjancsiknak tekintik saját magukat?


A női panaszkodások 90%-a nem online történik. Hacsak nem engeded ki az utcára a T-800-ast, akkor az AI nem fogja tudni megakadályozni . :D


De összességében az egésznek semmi értleme. Azon kívül, hogy az incelek kockulhatnak, senki nem nyer semmit vele.

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Már megint????? Nem.unjátok már???? 🙄
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

hülyeség, az inceleknek nem jut nő se így se úgy, a chadeknek meg tripla annyi nő jár mint a simpeknek.


38F incel

ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Van egy új 38F incel?

Mikor legutóbb aktív voltam az oldalon, akkor is volt, de őt már láttam, azóta 40F incel. Ő ugye a maláj tigris.


Ezek osztódással szaporodnak:D

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!