Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy ilyen társadal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen társadalmi szerződés elősegítené a társkeresési piac normalizálódását?

Figyelt kérdés

1. Az incelek kapnának egy játékkonzolt és hetente egy, sörre vagy enerigaitalra beváltható kupont. Cserébe ezért bevállalnák, hogy soha többet nem szólítanak meg nőket társkeresési célzattal, sem valóságban, sem az interneten, társkereső oldalakon. Ha megsértik a megállapodást, minden addigit támogatást vissza kell fizetniük, kamatostól.


2. Ugyanez a simpelő pasik esetében: ha leállnak a simpeléssel, támogatás, jutalom, ha megsértik a megállapodást, büntetés.


3. A nők - miután megszabadultak az incelektől és a nyalizó simpektől (akiket állítólag úgy utálnak) - vállalják, hogy nem panaszkodnak, hogy "nincs egy normális pasi", hanem osztozkodnak az alfahímeken és chadeken. Ugyanígy tilos lájkokért, simpelésért kuncsorogni. A panaszkodó, önsajnáltató posztokat az AI automatikusan törli a közösségi oldalakról. Az incelek boxzsáknak használatát szintjén tiltják.


Ezek után, az incelek és simpek kivonulása után, reálisabb lenne a társkeresési piac? A nők megszabadulnának a tehertől, amit a képeikre, posztjaikra adott lájkok jelentenek, és az incelekkel sem kéne törődniük.



ma 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ő 3 évvel idősebb nálam, én 38F incel vagyok



38F incel

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

imádom :D


"38F incel vagyok


38F incel"

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy a simpelést valóban jó lenne definiálni, mert elég változatos kontextusban láttam eddig ezt a szót. :)

Nekem pl. az a simpelés, amikor sima twitch-es női streamerekhez (tehát hivatalosan nem is erotikus témájú, full ruhában van) odamennek szerencsétlen csávók, és ott ontják a kommenteket, hogy istennő, gyönyörű, meg stb., és komolyan olyanokat képzelegnek, hogy egyszer majd találkozhatnak a csajjal.

A legnagyobb simpek azok, akik ilyen rajongókból lettek, de szintet léptek, és ők moderálják ingyen a csajnak a chatet.

Szerintem ez egy jó példa.


De aztán ki tudja. :)


Összeszedek pár példát, hogy ÉN mire kaptam meg más férfiaktól, hogy simp vagyok, vagy akár kiherélt, nyomorult, p!na reményében csaholó örökszűz lúzer.


- Nem álltam be nőket szidni, vagy nőket irányzó szexizmust támogatni.

- Azt mondtam, hogy úgy gondolom, hogy a nők nem kevésbé okosak és döntőképesek, mint a férfiak.

- Bedühödött egy nő, erélyesebben kiállt magáért, és én nem támogattam a többi férfit abban, hogy csak vihogjanak, hogy húúúúha, menstruál, hisztizik.

- Segítettem egy erőszakos férfitől elcuccolni egy nőnek (akihez "olyan" semmi közöm nincs, és nem is lesz) szakításkor, mivel a csávó nem engedte, fizikailag akadályozta, fenyegette, rombolta a személyes értéktárgyait. + nem érdekelt a férfi magyarázkodása, hogy a nő szerinte "ok nélkül" szakít, és direkt játssza az áldozatot.

- Házibuliban fizikai közbeavatkozással leszedtem egy csávót egy részeg nőről, aki már kissé botladozva tudott csak menni.

- Nem röhögtem elég hangosan olyan mémen, ami a nők vezetési képességein gúnyolódott.

- Felvállaltam, hogy szívesen mondom olyan nőnek, aki tetszik nekem, hogy nagyon szép, csinos, meg egyebek, és nekem nem okoz terhet.

- Kényeztettem már szexuálisan nőt viszonzás nélkül is.

- Nem éreztem sértve magam a #metoo által.

- Védtem bullying és hazugságok terjesztése esetén egy női barátomat, és neki hittem.

- Elkísértem abortuszra egy női barátomat, akit a problémás palija ejtett teherbe, akire nem lehetett számítani.


Hirtelen így ennyi jut eszembe, de lehet, hogy jönne még egyszer ennyi, ha kicsit megerőltetném magam és emlékeznék. :)


Mindenesetre nagyon jól jönne egy egyetemes definíció, hogy mit nevezünk simpelésnek.

Ha arra kell használni ezt a szót, hogy kapjon egy lealázó bélyeget az olyan férfi, aki emberszámba vesz nőket, és nem áll be sz.ar férfiak mellé cinkosnak, akkor tessék vállalni, és ki van pipálva.

ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1. Célszerű lenne rögzíteni a fogalmakat, mit értünk pl. simpelés alatt.

2. Heti EGY sör??? Te normális vagy? :D Ami kb 400 ft... És ezért mondjanak le a társkeresésről?

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező ugyanaz mint az “ elkészült egy tudományosan kidolgozott intézkedéscsomag az incelek problémáinak megoldására” 😂😂😂😂😂
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"Intézkedéscsomag" :-----D
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!