Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ennyire kompetitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire kompetitív q társkeresés? Miért szálltak el ennyire a nők igényei?

Figyelt kérdés

ma 07:41
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
12%
#20 A nőknek minden férfi rossz kinézetű, aki nem tartozik a felső 5%-ba. És vissza is tértünk a kérdés eredeti témájához.
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
68%

"Az ilyen típust fel lehet ismerni már az elején. Érdemes a belsőt is nézni."

Igen, ezzel nem tudok vitatkozni.Naiv és buta, valamint nagyon szerelmes voltam, amikor megbíztam benne a tapasztaltak ellenére is.Jó lecke volt.

#20

A magassága volt az egyetlen előnyös rajta(arcra kifejezetten csúnya, valamint nagyon értett hozzá, hogy azt mondja, amit az ember hallani akart.Sok hozzám hasonló naiv huta libát befűzött és fűz is a mai napig is.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
78%
Miért hiszitek azt, hogy egy vonzó külsejű férfi csak is rossz ember lehet?
ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
23%

22.


az most mindegy hogy a kinézete miatt tartozik a fölső tíz százalékba vagy a dumája amiatt az a lényeg hogy az összes csajnak bejön és neked pont az kellett!


és ezért elítéled az átlagos férfiakat már csak jó pasikkal kezdesz mert megszoptad egy idiótával aki nem átlagos volt!


Ez nem normális logika!

ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
71%

"Ha olyan lenne a személyiséged, ami miatt érdemes téged megbecsülni és megtartani, akkor nem így tett volna ő sem."

Egyetlen utánnam következő nőjét sem becsülte és tartotta meg az elmúlt 20 évben.Csak pináról pinára repked 50 évesen is.Nem tud a farkára csomót kötni.Összehozott más nővel is gyereket, de semelyik gyerekével sem foglalkozott soha.A gyerekek is kiábrándultak belőle az elmúlt években.És én voltam a rossz?

Én őszintén szerettem annak ellenére is, hogy nem ő volt a férfi szépség megtestesítője.Nem ezért szerettem.

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
61%

Bírom, hogy milyen jó lélekre vall, hogy "aki jól néz ki az csak egy rongy ember lehet":D Aki ilyen szólamokat penget nem gondolkodik el rajta, hogy ez a rosszindulatú és végtelenül primitív előítéletes hozzáálás vajh mennyire vall olyan emberre akivle érdemes lenne kezdeni?

ELárulom, egy irigy görcsre utal, semmi esetre sem jó jellemre.


Egyébként meg a kérdés fals. Miért lett ENNYIRE kompetitív?

Azért mert régen egyáltalán nem volt az bizonyos körökben. Úgy könnyű nagoyn kompetitívnek tűnni, hog ykorábban semmiféle verseny nem volt, most meg van.

De a fenti persze csak egy társadalmi rétegre vonatkozik. A kispolgárok, parasztok között meg.. régen is épp így volt versengés mint most, szóval ahhoz képest meg semmivel sem másabb ahelyzet.

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
48%

Volt pár férfi az életemben.Csúnya,jóképű,öreg ,fiatal,szinte mindenféle kinézetű.

Nekem fontos,hogy okis legyen,jól tudjon dugni,ne szóljon bele mire mennyit költök.Értsen a ház körüli munkákhoz.Ne akarjon megváltoztatni.Mert azt nagyon szeretnék már a kezdetektől.Ne vedd fel azt a ruhát,ne olvass,akaratos vagy,stb...

Én meg házi fialós kurvának nem megyek.Társat akarok magam mellé.

Úgyhogy az is hülyeseg,hogy a nők csak a top tizes pasival állnak össze.Nem voltam sose szent,de nem ígérgettem semmit felelőtlenül.Ez se tetszik a sok idiótának,ha egy nő a szemükbe meri mondani,hogy csak szexre kell.

ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
18%

24.

magyarul még soha nem volt átlagos palival, de szidja őket mint a bokrot !

ma 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
63%

Azért lett ennyire kompetitív, mert megszűntek, vagy legalábbis elhalványultak azok a társadalmi szokások, elvárások, amik ezt korábban megakadályozták.

Ma már nem kötelező házasodnia egy nőnek, hogy hivatalos ügyeket intézhessen, legyen pénze, ingatlana, röviden tömören, hogy élhessen, létezhessen. Ha valami nem kötelező, akkor viszont az ember megválogatja, hogy akarja-e, vagy hogy milyet akar. Nem mondom, hogy egyesek nem vitték el ezt az extrém szintig, de alapvetően nem hiszem, hogy ez lenne a jellemző (az én környezetemben legalábbis tuti biztos, hogy nem). Így ha valóban akkora nagy szingli nő tömegek vannak, akik inkább maradnak is szinglik, minthogy összejöjjenek a "maradék" szingli férfival, ott valószínűleg nem az igényekkel van a gond (tippre hasonló mennyiségű ultra magas igényű nő van, mint toporzékoló férfi, akik nem hajlandóak fejlődni semmiben, de mindent követelnek). Én leginkább arra voksolok, hogy a mai 20-30-as korosztály baromira nem szocializálódik, nem tud kommunikálni, közösséget építeni, közösségben létezni. Ez mind férfiakra és nőkre is vonatkozik. És egyébként pont ez a melegánya a tévképzeteknek.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
42%

#24

Volt pár kapcsolatom, de ebből kettő volt, akire azt lehet mondani, hogy jól nézett ki.A többi átlag vagy az alatti.Hosszú lenne leírni milyen problémák voltak velük, de a megbízhatóság nem igazán volt rájuk jellemző, főleg nők terén.

És ne vádolj azzal, hogy nekem azért kellett, mert minden csajnak bejött.Nem volt erről igazából információm.Én is meglepődtem amikor kiderültek a viselt dolgai.Az összes nő a környezetemben, aki megismerte azt mondta,hogy bottal se.Igen, hallgatnom kellett volna rájuk.....Szóval nagyon meglepődtem, hogy micsoda sikerei vannak a női nemnél.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!