Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ennyire kompetitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire kompetitív q társkeresés? Miért szálltak el ennyire a nők igényei?

Figyelt kérdés

ma 07:41
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
42%
#35 nemcsak az edzest irtam, hanem fejlesztest is, ahol en a szemelyisegre gondoltam :) van, akinek jo a szemelyisege, pedig kulsore nem egy nagy asz, megis kell a noknek. Az edzest meg arra, ha peldaul tul csonti vagy elonytelen az alkat es valaki azt hiszi, csak emiatt nincs noje. Az edzes amugy is ad onbizalmat. Es igy nem csak a sult halat varja az ember.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
30%
#38 Te feminista nő védő vagy.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
43%
#41 Akinek jó a személyisége de nem néz ki jól ő szokott lenni a lelki szemetes a nők számára.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
55%
Nem szálltak el, most normalizálódtak, hogy van lehetőségünk dönteni is, nem csak bele vagyunk kényszerítve egy kapcsolatba a túl élésért. Egyedül eltartom magam, protektív vagyok az energiáimmal, nem fogok akárkit beengedni az életembe. Dolgozok magamon, kívül belül, egy rossz társ ezt könnyen letudja rombolni, miért tenném ezt magammal?
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
58%

Kompetitív lett? Régen még az se volt ritka, hogy az urak vérre menő párbajt vívjanak a kiszemeltért. Az őskorban meg pláne ez lehetett a szituáció, csak ott még alternatíva se volt (hogy megbeszéljék, vagy valami), csak egy csapat csupasz majom.


Plusz ott voltak a rétegek, a politika, a család... Nem lehetett csak úgy akárkinek, akárkivel. Néha az apád már születésed előtt kiválasztott egy még szintén meg sem született családi sarjat neked jegyesül, az meg senkit sem érdekelt, hogy neked kvára nem az eseted, és rémálom vele élni.


Szóval a helyedben inkább örülnék a jelenlegi helyzetnek. Ha meg nem vagy népszerű, akkor keresd meg az okát magadban.

ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
19%
#45 Én elfogadnám azt is hogy kiválasztanak valakit így legalább rondaként lenne esélyem. Jó ez a jelenlegi rendszer csak nem mindenkinek de ez így volt régen is.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
77%
#46 Én inkább maradok egyedül, minthogy olyan párom legyen, akiről tudom, hogy nem szeret. Csak kényszerből van mellettem.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
72%

A nőké???????????

Ha egy nő, ma nem vékony, nem instamodel kinezetu, eselye nincs az értekesebb férfiaknál!

Kutyába nem vesznek..

Ha mégis, max csicskanak vagyunk jó, ingyen cselednek. És ennyi

ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Definiáld az értékes nőt és férfit #48. Nekem az is jó, ha a definíció a szubjektív sajátod.
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
26%

"Ha egy nő, ma nem vékony, nem instamodel kinezetu, eselye nincs az értekesebb férfiaknál!"


Ja, erre szoktátok mondani, hogy mindenki ismerkedjen a saját szintjén.

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!