Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képesek még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek még mindig beismerni sokan, hogy a férfiak sokkal hisztisebbek, instabilabbak és felelőtlenebbek mint a nők?

Figyelt kérdés
Nem veszik észre a férfiak, hogy a nőknek manapság már nincs szüksége férfiakra, a férfiak pedig életképtelenek nő nélkül és teljesen beleőrülnek abba ha nem akar velük egy nő sem leállni. Ők mondják, hogy egyre nagyobb társadalmi probléma, hogy egyre több pasi nem kell a nőknek. Arra miért nem gondolnak, hogy azért van így, mert a nőknek nincs rájuk már szükségük és sokkal jobb teljesítményt nyújtanak már manapság az életben? Miért kéne egy olyan ember, aki csak lefelé húz?

tegnap 01:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Nőként írom hülyeség...az hogy te pl életképtelen pasit fogsz ki az semmit nem jelent. Nekem egyik párom se volt lusta here.
tegnap 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Definiálod mit értesz azalatt, hogy nincs rá szükséged?


Elméletben játszunk el a gondolattal, hogy 100 évig nincs szüksége nőknek férfiakra. Hány ember fog ezek után élni?


Ugye tudod, hogy a nehéz, fizikai munkát jelenleg 99%-ban férfiak végzik, a személyi biztonságodról nem is beszélve (rendőr, tűzoltó, stb). Ezen felül az ember ugye társas lény, megfelelő partnerrel (akivel szex is van és kiegészítitek egymást) sokkal jobb az élet, mint egyedül.


Tapasztalatom alapján azok a nők nyilatkoznak így, akiket korábban átvertek és nem sikerült feldolgozni.


Javaslom, hogy első sorban vizsgáld meg a párkapcsolati mintát, ami alapján párt választasz, mert ki fogsz maradni az anyaság és harmonikus párkapcsolat öröméből a felesleges duzzogás miatt!

tegnap 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert nem így van. Attól, hogy itt van pár férfi, vagyis bocsánat, a kérdések és a válaszok alapján vélhetőleg(!) férfi, aki napi szinten írja ki az ugyanolyan kérdéseket és válaszokat és szidja a nőket, attól még nem hisztisebbek a férfiak. Csak ki kellene lépni a 4 fal közül és a különböző férfi utáló (direkt nem gyűlölőt írtam) online oldalak, csoportok helyett a való életben körülnézni. Láss csodát, a legtöbb férfi nem erőszakol meg nőket nem hogy naponta, de életében soha sem, nem nyúlkál alájuk a buszon vagy az utcán, nem akar házi rabszolgát feleség címen, hanem valódi társat keres és nincs semmi baja azzal, ha a nő szereti a munkáját és sikeres benne.

Inkább az a hiszti, mikor a férfiak nőgyűlölő, szexista, éretlen kisfiúknak vannak beállítva és legtöbbször még csak nem is egy saját rossz tapasztalat alapján, hanem mert sokan írták, hát biztos úgy van alapon.

Mint az erőszaktevő migránsok a nyugdíjasok körében, akik halomra robbantgatnak meg erőszakolják meg szegény kisunokákat és még a kert végébe is odapisálnak. Az M1-en, meg a TV2-őn. De annyiszor elhangzik, hogy biztos igaz és mind ilyen. Aztán ha rákérdezel, hogy saját szemével hány ilyet látott, akkor megy a hebegés habogás.

tegnap 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért kéne elismerniük? Ha jó neked nélkülük, akkor egyáltalán mit érdekel ez téged?
tegnap 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Elég femcel szagú a kérdés. 🤭
tegnap 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem így van, ez csak egy feminista baromság.
tegnap 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Inkább csak meglepőbb, ha egy ffi hisztizik. A nőktől már megszoktuk.

36/N

tegnap 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Férfiként mondom, hogy MANAPSÁG szükségem van férfiakra. Mert szeretek hosszabb utakon autót használni, szeretem, ha ezeken az utakon van útburkolat. Szeretem, ha van üzemanyag az autómban. Szeretem, hogy van áram, amivel működnek a kütyüjeim, fűtésem, hűtésem. Szeretem, hogy jön víz a falból, szeretem, ha akarom akkor hideg, ha meg azt akkor meleg, mint ahogyan azt is, hogy elviszi a szart a házból. Szeretem, hogy van házam. Szeretem, hogy bár nem értek mindenhez a felsoroltak közül, mindennek a részese vagyok. Szeretek élni és szeretek kényelmesen élni. Szeretem ezeket a férfiakat. Magamat is szeretem. Azt viszont nem szeretem, mikor dölyfösen emberszámba sem veszik, akiket szeretek.

tegnap 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, férfiak nélkül a "sikeres" nő sem lenne sikeres. Mert oké, jól hangzik, hogy ő 3 diplomával HR vezető, vagy marketing szakember ,de a tipikus női szakmák csak akkor léteznek, ha az alapok, a valódi fizikai értéket előállító szakmákat is betöltik, ezeket a munkákat is elvégzik.

Pénzügyes csak akkor lehetsz ha van aki megtermeli azt a pénzt, elvégzi a kemény fizikai munkát. Márpedig manapság is a férfiak végzik a valódi termelő tevékenységet: mezőgazdaság, nehézipar, bányászat, energetika, infrastruktúra üzemeltetés, építőipar mind-mind többségében férfiak által uralt területek.

Nem hinném, hogy a nők bármiben is jobb teljesítményt nyújtanának.

A biológiai különbségek megvannak és alapvetően befolyásolnak mindent.

tegnap 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos szítani a tüzet?
tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!