Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják itt sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt sokan hogy nőknek főleg interneten olyan könnyű a társkeresés vagyis könnyebb mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Szexre találni valakit abszolút elismerem könnyebb dolguk van a nőknek viszont párkapcsolatra talán még nehezebb is egyszerűen hiába felmegy egy nő társkeresőre egyszerűen csak a slejtek vannak aki meg normális az vagy csak szexet keres vagy szeretői kapcsolatot vagy közben van barátnője. Nagyon sok nő éveket kínlódik társkeresőn és nem azért mert magasak az igényei hanem mert egyszerűen nincs normális férfi
ma 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Akkor nem túl tanulékonyak ezek a nők, ha éveket töltenek feleslegesen ott.

Ez is lehet akadály.

ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

“ nő éveket kínlódik társkeresőn és nem azért mert magasak az igényei”


Ne rohogtess minket🥴


Pont ez a probelma hogy nagyok az igényei!


Kuka a férfi ha


Átlag magas

Pocakos

Nem jóképű

Nincs lakása vagy autója

Nem keres min 600 ezret

Nem diplomás


Stb stb. Rengeteg férfi nem tudja ezeket

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szó szerint ahogy a kettes irta, nem is tudok mást hozzáfűzni.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert a nőknek a társkeresése többnyire annyiból áll, hogy tényleg csak felmennek a társkeresőre, ahol csak úgy vannak és várják a csodát. Ha rájuk ír egy jelentkező, arra vagy reagálnak, vagy nem (ő döntésük). Ha viszont nem ír rájuk senki, akkor a nőknek még mindig ott van a lehetőségük, hogy kezdeményezzenek, amit persze arra hivatkozva nem / nagyon kevesen fognak megtenni, hogy „a kezdeményezés a férfi dolga”.

Ehhez képest a férfiaknak szinte egyáltalán nincs ilyen B opciójuk. Ha a férfi nem kezdeményez, akkor az esélye majdhogynem 0-ra csökken.

És arról még nem is volt szól, hogy a társkeresőkön a nők, vagy a férfiak vannak többen. Esélylatolgatás szempontjából ez sem a férfiaknak kedvez...

ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2-es igen ne keressen keveset mert nőként nincs szükségem olyan férfire aki anyagilag ki akar használni, eltartatni magát velem!!
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Elég már a toljvaj nincstelen férfiakból.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Átlag magas - hát ez abszolút nem akadály nálam, férjem 172cm


Pocakos - nem mindegy, mekkora az a pocak, a Mikulás pocak már valóban nem vonzó, én kocogok, mozgok sokat, szeretek túrázni, jó ha bírja velem a tempót


Nem jóképű - hát ez baromi relatív


Nincs lakása vagy autója - férjem szüleivel lakott mikor megismerkedtünk, én albiban


Nem keres min 600 ezret - nem kell, hogy annyit keressen, se szeresse a munkáját, törekedjen a jobbra, én 720-at keresek, a minimálbér valóban necces lenne, mert nekem kellene fizetni helyette mindenhol, vagy ülhetnénk otthon


Nem diplomás - nálam ez nem feltétel, férjem hegesztő

ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
4-es mi az nincs tököd egy első üzenetet elküldeni egy nőnek?
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

#8 „mi az nincs tököd egy első üzenetet elküldeni egy nőnek?”

Gratulálok, hogy egy állító kérdéssel próbálod terelni a szót. Amúgy van, nyugi…

Veled ellentétben én a kérdésre válaszoltam. (Tudod, az a fenti zölddel kiemelt szöveg.) 😅

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Merúgyvan.
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!