Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak szerintetek melyik a jobb internetes társkeresési forma a húzogatós randi appok vagy a társkeresők, ahol rá kell írni nőkre, mint például Randivonal vagy párom.hu?

Figyelt kérdés
2023. dec. 3. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
appok
2023. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. és miért?
2023. dec. 3. 10:17
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
A húzogatósnak az a nagy előnye, hogy ha nem álltok párba, nem tudsz írni neki, így nem futtok felesleges köröket. Voltam fent olyanon, ahol bárki írhatott. Hát szörnyülködtem, hogy mennyire nincs egészséges önértékelése egyes embereknek.
2023. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A netes dolgok már a kétségbeesett embereknek szólnak inkább. Így úgy fizetni, stb. stb.

Tinder és társai nagy cégek, pénz nélkül is boldogulsz, minden ember használja.

2023. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Pontosan emiatt egy nőnek tényleg jobb az ilyen húzogatós alkalmazások, de férfiaknak lehet hogy mégis jobb a társkeresők, ha mondjuk egy jó kezdő levelet írsz és esetleg olyan nő van fent akinek számít ez.... tudom nem sok ilyen nő van de randiappon tényleg csa a külső számít
2023. dec. 3. 10:27
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is a kétségbeesett nők vevők erre inkább. Mondjuk 38 éves, két gyereket nevel egyedül stb.
2023. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az appok a jobbak, ugye mint előttem is írták, ott eleve van legalább egy kölcsönös kedvelés ami után egyáltalán ráírhatsz a másikra, de nem csak emiatt,hanem az appokat kb. 1000x annyian használják,így sokkal több az esélyed, hogy olyan nőt találj,akivel passzoltok.

A ranidvonal/párom.hu az katasztrófa, legalábbis amikor 5-6 éve fent voltam rajta,akkor alig volt olyan lány, aki megfogott volna, naponta max 2 üzenetet írhattál, a többiért fizetni kellett volna. Nyögvenyelős, lehúzós, kevés lehetőség.

A tinderen azért ha rendesen pörgetem akkor 1-2 naponta 1-1 match összejön, és némelyikből egész értelmes beszélgetések, vagy kapcsolatok is összejöttek nekem. Persze sok rosszat lehet mondani a tinderre is, szarnak szar, de a kategóriáján belül a legjobb, olyan mint a McDonalds az gyorséttermek között, vagy a Coca cola a szénsavas lónyálak között.

Ha a Tinder a meki és koka kóla, akkor ahhoz képest az ilyen párom.hu az kb. mintha a blaha aluljáróban vennél egy kihűlt pizzaszeletet és mellé kapnál egy adag cukros vizet.

2023. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Húzogatós: Ha jól nézel ki és vannak jó képeid és egy sexi, sértetlen, fiatal lányt akarsz.


Randivonal: Ha nem nézel ki jól, és nincsenek jó képeid és beéred egy elhasznált idős kiéget egyedülálló anyukával is akinek van 3 gyereke 2 különböző férfitól.

2023. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös hát nem tudom. Egy időben rendszeresen olvastam blogokat, talán még a tinder se volt meg akkoriban, csak ezek a társkeresős levélküldős oldalak. Volt ilyen párkapcsolati és randizós blog is, hát ne tudd meg mennyien panaszkodtak :D Kb a témák fele az a fajta rantolás lehetett már akkoriban is, hogy a legtöbb nőnek senki se jó (nyilván már ott is el voltak tolódva a létszámarányok és azért) hiszen mindig másfajta személyreszabott leveleket írogatnak nekik amik aztán ugyanúgy megválaszolatlanúl landolnak a kukába. És sok nő meg arra panaszkodott pont, hogy csomóan egyenlevelekkel bombáznak minden elérhető nőt, tök gáz sablonüzenetekkel. Szóval a kölcsönös sérelmek már akkor is megvoltak, ja ez valamikor 2015 környéke lehetett talán, nem emlékszem már pontosan.


Szóval én is felszínesnek érzem ezt a külsőségek alapján jobbra balra húzást, de ha visszagondolok arra a blogra és elképzelem mekkora frusztráló lehetett a sokadik jól megírt levél után is a semmibevétel és zéró válasz, hát őszintén szólva nem tudom melyik lehet a jobb. Főleg hogy nem is ezt a fajta társkeresőzős módját szoktam követni az online ismerkedésnek.

2023. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!