Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkeresés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresés az átlagos nők számára talán még nehezebb mint az átlagos férfiaknak?

Figyelt kérdés

A nők az internetes társkereső oldalakon özön levelet kapnak, azt lehet hinni hogy emiatt viszonylag könnyű dolguk van tehát társat találni, viszont ugye özön férfi ír rájuk és általában emiatt viszonylag több helyes vonzó pasi is, így értelemszerűen egy nő felmegy egy ilyen oldalra akkor azt érzi hogy úristen tele van jó pasikkal az internet és emiatt inkább csak nekik ad esélyt, ez egyszerű emberi működés.. (incelek is pont így működnének a ha ilyen helyzetben lennének), viszont nyilván nők 90 százalékának nem fog jutni ott pasi mert általában ezek a férfiak vagy kapcsolatban vannak vagy egy idő után ghostingolnak vagy csak szexre használják a nőket ezek a férfiak, ugyanis kihasználják azt hogy a nők 80 százaléka ezt a kevés jó pasit akarják.


Tehát míg egy átlagos férfi azért szenved a társkereső oldalakon , mert nem ír neki vissza senki, addig egy átlagos nő azért szenved a társkereső oldalakon ami talán rosszabb is, mert ott szívtörés van hogy a jó pasi ott volt mellette de csak egy kettő éjszakára mert lehet kapcsolata van


szept. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Lóf@szt nehezebb, nehogy már ezen filozofálgassál.

Egy nőnek aki néz ki valahogy, kb akkor nincsen pasija ha nem akar.

szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

"ezek a férfiak vagy kapcsolatban vannak vagy egy idő után ghostingolnak vagy csak szexre használják a nőket ezek a férfiak"


Én úgy fogalmaznék, hogy sose fogják őket teherbe ejteni és legkésőbb 40-es éveik elején lecserélik ezeket a nőket fiatalabbra.


Megdugják őket? Igen

Járnak velük? Igen

Összeköltöznek velük? Talán

Gyereket csinálnak nekik? Ki van zárva. Ha mégis becsúszik, lelépnek egy idő után.

szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Hú, de savanyú a szőlő.
szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Arra hogy kihaszaljak a ferfiak sok jellentkezo van .. legtobben csak bele uriteni akarnak egy atlagos nobe.,
szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

"nő felmegy egy ilyen oldalra akkor azt érzi hogy úristen tele van jó pasikkal az internet"


Te nem nagyon keresel magadnak férfi párt, igaz? :D

szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, a jelenlegi népszerűbb társkeresőkön nincs levélözön, mert már csak az írhat bárkire, akit az jobbra húzott (nőként mondom, jobb is... még az internet hőskorából, amikor én voltam kiskamasz és egy ismerősöm volt 18 éves, láttam azokat a nagyon "minőségi" leveleket, amiket random férfiaktól kapott... nagyon durván többségben volt a minden téren vállalhatatlan levél).

Másrészt azért nagyon leegyszerűsítve látod a nőket. Az átlagos nő nem idióta, és nemcsak izmos magas latin macsókat kerget. Ráadásul azért én társkeresőn, legalábbis Bumble-ön olyan tipik "chad"-eket, mármint amiket itt az incelek chadnek szoktak hívni, elvétve láttam, és automatikusan húztam őket balra, mert a többségéről lerítt, hogy kamus és csak b...ni akar. Az más kérdés, hogy olyat én sem húztam jobbra, aki "helyes, kedves, aranyos" csak épp külsőre első ránézésre baromira taszít. És összejöttem vágül a számomra nagyon vonzó, de objektíven nem férfimodell párommal; akinek a profilja megegyezett azzal, amit kerestem (tehát közel lakik, magyar, nem szélsőséges politikai nézeteket valló, nyitott, hobbikkal rendelkező, nemdohányzó, kulturált, értelmes).

szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!