Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy a műszaki szakokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a műszaki szakokon tanuló lányoknak semmit nem kell tenniük azért, hogy sokan oda legyenek értük?

Figyelt kérdés
Mert ugye ezek férfias szakok és ha meglátnak egy lányt, örülnek, fel akarják szedni egyből, tök mindegy, hogy szép e vagy hogy milyen a személyisége. Könnyebb dolguk van, mint azoknak a nőknek, akik nem találkoznak ennyi férfival.
febr. 11. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ezt elég élénken el tudom képzelni, hogy így van. Egy ovonokepzoben sokkal nehezebb pasizni.
febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
El vagytok tévedve, lehet egy mérnöki szakon nincs sok lány, de az egész egyetemen már van, mint ahogy az óvónéninek tanuló lányok is ismerkedhetnek a mérnöki karos srácokkal.
febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen, de akkor is sokkal könnyebb, ha egész nap pasikkal vannak körülveve. Ovodapedagogus és mérnök kevés egyetemen van egyszerre:-)

De amúgy ebben a korosztalyban baromi könnyű ismerkedni, rengeteg rendezvény, buli van. És mégis a tinderen lógnak már ők is,ez a szomorú.

febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Meg mi az odalenni?

Otthon álmodozni?

Abból szerinted a lány mit érzékel, mit kap meg?

febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Nyomulásra gondoltam, hogy annyira oda vannak érte, fel akarják szedni, ostromolják, tök mindegy, milyen.
febr. 11. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kikkel vagy egész nap körülvéve, az csak rajtad múlik. Nem kell úgy csinálni, mintha csak a mérnökire járnának fiúk.


"Ovodapedagogus és mérnök kevés egyetemen van egyszerre"


Ez normális oktatási rendszerrel rendelekező országban nem így van, csak a torz egyetemek Magyarországán. Bár azért még itt is van SZTE, DE, PTE, ami tényleg minden szempontból egyetem.

febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5: Nem, ez nincs így. Mért lenne?

Egy egyetemen összességében több a nő, mint a férfi.

Ezen kívül más egyetemek is vannak, főleg Magyarországon a belvárosban és egymáshoz közel vannak az egyetemi épületek és kollégiumok.

Találkoznak a diákok más iskolákból is, és világvárosokról van szó, akár holland emberrel is járhatsz, mért kell, hogy évfolyamtárs legyen a párod?

febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, de akkor is sokkal könnyebb, ha egész nap pasikkal vannak körülveve. Ovodapedagogus és mérnök kevés egyetemen van egyszerre:-)"


A Műegyetemen (BMGE) összességében több nő van, mint férfi.

Lehet, járműgépész szakon több a férfi, de más szakokon a nő a több.

febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy én láttam ki tudják nyalatni a seggüket is ha akarják.


Ismertem olyat aki ezt ki is használta undorító egy magatartás. Amúgy meg tisztelt a kivételnek.

febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!