Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt sokan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt sokan azt hogy nagyon ritkán van az hogy idővel megszépül valaki a szemében?

Figyelt kérdés
Itt az van elterjedve hogy nincs olyan hogy valaki idővel megszépül tehát nem tetszett, nem volt az esete, nem vonzódott hozzá aztán később megszépül amikor ez szerintem nem igaz, mert nagyon sokszor jártam én is így hogy a nő először azt mondta hogy nem érzi azt a pluszt, meg nem jövök be neki, aztán három-négy éves kapcsolat lett belőle, például a hoxa portálon is feltettem ezt a kérdést, ott majdnem mindenki azt mondta hogy igen volt vele ilyen, főleg a nőknél van ez szerintem..
febr. 21. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert van ilyen. Egyik exem nagyon nem tetszett, sokáig voltunk kollegák. Majd teljesen véletlenül összesodort minket az élet, elkezdtem megismerni egy teljesen másik oldalát, bensőséges lett a kapcsolatunk. Nem lángoló szerelemmel szerettem, de mélyen és őszintén.
febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a Gyakorin a többség fekete-fehéren gondolkodik, vagy csalódott már és már nem hisz ilyesmikben, de létező dolog, hogy nem jön be, de később mégiscsak tetszik, akár megszereted a másikat. Viszont hogy olyasmi kialakuljon szükséges hozzá mélyebb ismerkedés mindenféle hátsó szándék nélkül. Csakis tiszta, nemes érzések kellene, hogy vezéreljék az embert.
febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan párom, akire ismeretlenül azt mondtam, hogy bottal sem piszkálnám meg (bocsi, tudom, hogy ez így nagyon csúnyán hangzik).

Aztán elkezdtük megismerni egymást (először mint haverok) és egy idő után beleszerettem. Onnantól már ő volt nekem "A pasi", teljesen levett a lábamról. Szóval igen, simán előfordulhat ilyen.

febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a megszépül egy ratyi megfogalmazása ennek. Beleszeretsz.
febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ja, és azért mondják, mert neked ez csak kifogás, hogy dagadt, reménykedő lúzer maradhass.
febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

van azért.


de ritka nekem pl még nő nem szépült meg soha.


olyat láttam hogy nő vmi indok miatt képes volt elfogadni nagy orrú cingár káka bélűt, vagy enyhén kövér átlagos magas paait.


de ez nem gyakori és nem érdemes ezzel számolni.

febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert vannak dagadt lúzerek akik az egész világ felfogását; vagy legalább 1 csinos nőjének a felfogását szeretnék megváltoztatni csak azért hogy ő magának (dagadt lúzernek) ne keljen semmin változtatnia. Fogadja el őt így valaki.


Lehet reménykedni hiszem a 5 ös lottót is megnyeri valaki…. 10 évben 1x. Kb ennyi esély van arra is hogy barátzónából szex legyen a vékony szép nővel a daginak nyominak.

febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7, te vagy a lúzer. Sajnálom, hogy te még nem éreztél igazi, kölcsönös, mély szerelmet senkivel.
febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Összeolvad a külseje a személyiségével és az "szépíti meg".
febr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy a nőknél nincs ilyen. A nők pont fordítva működnek: ha külsőre vonzó valaki, az a személyiségét is megszépíti számukra.
febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!