Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a külső és a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a külső és a belső ritkán jó együtt valamelyikben kell kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés

Nem tudom lányok nektek hogy van ez de férfiként én azt tapasztalom hogy van egy tök csinos lány, vonzó, jól néz ki, de egyszerűen beszélgetni nem lehet vele ,flegma, buta egyszer-kétszer együtt voltam vele szexuálisan aztán ennyi volt...

Aztán volt egy lány aki tök okos volt, kedves volt, humora is volt, tök jó el tudtam vele beszélgetni, de így nem jött be, el volt hízva, valóban volt olyan hogy a külső belső is tök jó volt de az már házas volt és ilyenből szerintem borzasztó kevés van. Jelenleg külsőbe kötöttem kompromisszumot, mert olyan nővel vagyok akihez nem igazán vonzódom, de tök jó a személyisége, igaz a szex az heti egyszer van szóval ebből lehet hogy lesz szakítás a részéről


febr. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem igaz. Ebben nincs kompromisszum, mind a kettő fontos. Ha valamelyik tényező nem passzol, akkor hosszú távon nem fog menni.
febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiserletezz. Vannak jo latex maszkok. Vagy jelmezek.
febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BohócKolbász ***** válasza:
Nagy általánosságban igaz. Valahogy muszáj kibalanszolni azt amiből kevés jutott. Mindenki születik valamilyen hiánnyal amit máshogy kell kiegyensúlyozni, legalább addig amíg tud és lehet rajta változtatni. Tökéletes ember nincs. Helyzet szüli a hiányt.
febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A külső és belső között nincs kapcsolat. Mindenféle személyiség előfordulhat mindenféle külsővel. És itt most az alap külsőről beszélek, a feltuningolt már más. AKi minden energiáját a külsejére fordítja, az már egy személyiségbeli késztetés.
febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs egyenes arányosság, hogy minél rondább, annál kedvesebb vagy annál több a szex.

Szerintem keress tovább, időbe telhet, míg egymásra találtok azzal, akivel tényleg megfeleltek egymásnak.


Minek kötsz kompromisszumot? Minek vagy olyannal, akihez nem vonzódsz? Egyedül nem lehet megmaradni és kivárni, míg jön olyan, akivel jó is?

febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!