Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki pihen tévézik haztartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pihen tévézik haztartást csinál, azokat tiltsam?

Figyelt kérdés

Az ilyeneknek egyiknek se jutna eszébe hogy randira hívna es mennénk mindenhova pubokba vagy akárhova beülni kikapcsolni kisebb kemia flört ismerkedes vagy bàrmi élvezetes.


Nem, hanem a mizu veled csetek alatt kifejtik hogy vele semmi pihen tévézik másik főz es kuldi nekem rola a képeket.


Életemben nem volt még olyan pasim aki inkabb otthon tvzik, minthogy velem meg a haverokkal lenne meg úgy ne az életben lenne amikor ráér. Speciel egyikkel se mégcsak tv-nk se volt soha..

Meg olyan pasim se volt még, aki inkabb otthon főz es nem velem egyutt.


De mindez tarskeren ismerkedésnél!

"Tévézek, pihenek"!


(akkor minek ismerkedunk csetelunk??)


Jogos ha helybol tiltom az ilyeneket?



#tv fontosabb
tegnap 16:39
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Szerintem tiltsad őket. Nem a te szinted...
tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, minden rosszindulat nélkül írom, hogy rád férne legalább 1 hét otthon. Iszonyatosan csaponganak a gondolataid, egy totális káosznak tűnik az életed. Ha rendezni tudnád a gondolataidat, el tudnád dönteni, hogy pontosan melyik pasitól mit akarsz, sokkal könnyebben találnál normális párt.
tegnap 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

Az izzadva ebredesek meg a gorcsok szerintem nem a palijaidtol vannak, hanem attol a kegyetlen mennyisegu bogyotol amit beversz az arcodba nap mint nap... Egyebkent csak szolok komoly ferfinek altalaban baromi ellenszenvesek ezek a jovok megyek csajok, akiknek mindenhol van valami "ismerosuk" meg "haverjuk". Egy csaladcentrikus felnott ferfi olyan not fog keresni, aki szeret otthon lenni es fozni, tudod evszazadokig/evezredekig mi voltunk a haziasszonyok, es az oszonok meg megvannak attol fuggetlenul hogy most mi a divat.

Es meg egyszer mondom, tedd le a kabszit.

tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
alapból nem jönnék össze olyan nővel aki pubokba jár és aki szerint aki otthon tölti az idejét, az nincs életben.
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

Te jó pár kérdést írtál már ki, bezzeg az exek, akik ugyan agresszívek, de spontának, a társkeris pasik meg uncsik, mert nem rángatnak (szó szerint) valahová azonnal.

Én szeretek hétvégén programozni, de ez nem azt jelenti, hogy 1 percet ne lennék itthon. Lehet, hogy akikkel ismerkedsz, nem mind otthonülősek, csak épp tévéznek is hétvégén, te meg már rögtön leírod őket. Amúgy szíved joga, de akkor kösd ki, hogy neked csak folyton ide-oda menő partner kell, vagy menj vissza valamelyik exhez!

tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekelne, hogy amikor te írsz velük akkor ugyan mi a francot csinálsz? Épp megmászod az Everestet? Vagy a parketten tánc közben írogatsz? Szerintem pont ugy6otthin vagy olyankor mint ők. Legalábbis legtöbbször biztosan.

És ugye egyedülálló ember szokott ismerkedni vagyis talán épp nincsen programja mivel egyedül nem szeret mászkálni. Ezért ismerkedik. Mit kéne írnia, hogy hol van? Épp átúszom a Balatont, de ne tedd le, rögtön hívlak. Vagy mi? Szerintem van baj, nem kevés.

tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

De a palik akik leallnak vele azok meg allitasa szerint narcisztikusak es bantalmazoak es szakitas utan zaklatjak.

Nem ertem ha mar nem egy palija volt akkor miert nem ismeri fel hogy ez a tipusa?

tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!