Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki pihen tévézik haztartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pihen tévézik haztartást csinál, azokat tiltsam?

Figyelt kérdés

Az ilyeneknek egyiknek se jutna eszébe hogy randira hívna es mennénk mindenhova pubokba vagy akárhova beülni kikapcsolni kisebb kemia flört ismerkedes vagy bàrmi élvezetes.


Nem, hanem a mizu veled csetek alatt kifejtik hogy vele semmi pihen tévézik másik főz es kuldi nekem rola a képeket.


Életemben nem volt még olyan pasim aki inkabb otthon tvzik, minthogy velem meg a haverokkal lenne meg úgy ne az életben lenne amikor ráér. Speciel egyikkel se mégcsak tv-nk se volt soha..

Meg olyan pasim se volt még, aki inkabb otthon főz es nem velem egyutt.


De mindez tarskeren ismerkedésnél!

"Tévézek, pihenek"!


(akkor minek ismerkedunk csetelunk??)


Jogos ha helybol tiltom az ilyeneket?



#tv fontosabb
ma 16:39
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kíméld meg őket magadtól.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim válasza:
76%
*kémia ,ismerkedés, Még,inkább,és,együtt,helyből
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
76%

"Életemben nem volt még olyan pasim aki inkabb otthon tvzik, minthogy velem meg a haverokkal lenne meg úgy ne az életben lenne amikor ráér."


Nekem meg életemben nem volt olyan pasim, aki inkább a haverokkal lóg egy akármi helyen, mint otthon.


Ha valaki nem tetszik, tiltsd, de ebben az esetben nem ártana elmondani, miért. Erre még ők sem haragudhatnak.

ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
86%
Hát ezek a pasik lesz-rnak, mert nem tudsz helyesen írni. Tiltsd csak mind.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Nem sz.rnak le. Nem is ismernek engem.

Ezeknek a tévé az élete meg a hétvégéje..

ma 16:57
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Fú én meg örülök nőként ha nem kell állandóan ide oda rohangálni a párommal. Úgyhogy a férfiakon nem fogunk összeveszni kérdező. :)
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
És kérdést kellett kiírnod arról, hogy ne ismerkedj olyanokkal, akikkel nem illesz össze?
ma 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
87%
Ezek szerint a TV izgalmasabb nekik, mint te. Így jártál. Megjegyzem, nekem már most megfájdult a fejem a csipogásodtól, úgyhogy megyek is inkább meccset nézni.
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

3. Nem a haverokkal lógnak hanem velem és a haverokkal. Vagy mentunk mindig mindenhova, vagy egyutt főztünk romantikáztunk otthon stb.


De ilyet hogy tévézik es ez a hétvégéje? Meg se mozdul.


Bennem meg bennem az adrenalin minden. Hétvége van..

ma 17:04
 10/57 A kérdező kommentje:
Dehogy izgalmasabb nekik mint en. Engem nem ismernek!
ma 17:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!