Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki pihen tévézik haztartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pihen tévézik haztartást csinál, azokat tiltsam?

Figyelt kérdés

Az ilyeneknek egyiknek se jutna eszébe hogy randira hívna es mennénk mindenhova pubokba vagy akárhova beülni kikapcsolni kisebb kemia flört ismerkedes vagy bàrmi élvezetes.


Nem, hanem a mizu veled csetek alatt kifejtik hogy vele semmi pihen tévézik másik főz es kuldi nekem rola a képeket.


Életemben nem volt még olyan pasim aki inkabb otthon tvzik, minthogy velem meg a haverokkal lenne meg úgy ne az életben lenne amikor ráér. Speciel egyikkel se mégcsak tv-nk se volt soha..

Meg olyan pasim se volt még, aki inkabb otthon főz es nem velem egyutt.


De mindez tarskeren ismerkedésnél!

"Tévézek, pihenek"!


(akkor minek ismerkedunk csetelunk??)


Jogos ha helybol tiltom az ilyeneket?



#tv fontosabb
tegnap 16:39
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

38 en tudom miert vagyok ilyen. Mert nekem a szabadidő kincs. Es nem akarom elb.szni a semmivel (tevével meg főzéssel)az életem a munkán túl. .nemrég olvastam ápolók miket írnak miket mondanak a halál elott emberek.

" tul sokat dolgoztam"

" keveset voltam a szeretteimmel"

" nem mertem megtenni kihagytam lehetőségeket"


A többi nincs meg..

tegnap 18:02
 43/57 A kérdező kommentje:
Illetve hogy miket bánnak meg halál elott.
tegnap 18:03
 44/57 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, azzal hogy másokat lenézel, az életmódja miatt, az a saját szegénységi bizonyítványod. Neked minden jogod megvan arra, hogy sportosan élj és pörögve, míg a többi embernek is, hogy filmet nézzen! Ez van! Nem vagyunk egyformák! Nem érti senki, hogy mit erőszakoskodsz. Semmi értelme.
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
84%
Számomra te nagyon fárasztó vagy. Egy percet sem áldoznék arra, hogy ilyen karattyolást hallgassak. Azért nem talalkoznak veled, mert ellenszenves vagy nekik, csak nem akarnak udvariatlanok lenni.
tegnap 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Nem nézem le öket nem ez a bajom. Hanem nincsenek jelen az életben az életemben ez a bajom.

Az exek meg mint cápák csak arra várnak mikor gyengülök meg vagy el.

Meg aki jön mintha még mindig szimbiozisban kenne velem.


A kapcsilatban is hányszor megannyiszor volt hogy amikor szüksegem volt azonnal ott volt. Es fel se hivtam nem is tudta.


De a legapróbbak is.

Egyszer késésben voltam meloban. Erre kopognak nálam "hajnal 7 kor"

Erre elkuldtem a f.rncba hogy minek jottel mit keresel itt, nem érek rá, igy is késésben vagyok!(mellesleg akkor is szakítva voltunk)

Erre mosolyog rám hogy de ezért jöttem elviszlek ;)


Most meg olyan fura hogy már nagyon hianyzik vki mar hisztim van a társkeren már nem birom már az álmok is olyanok hogy le se írom..erre megjelenik ő.(ugy hogy le van tiltva nem tudhat semmit rolam)


Abszolut érez még most is. Marmint olyan értelemben is ha vágyaim vannak kínjaim vannak már azonnal ott van mintha érezné.


Ha szukségem van szomoru vagyok(akkor is szakitva voltunk es sok volt a bajom meloban stb.)erre jé felhiv hogy szeretlek, csak ezért hívtalak.

Aztán egesznap az ment a fejemben hogy i just call..:)


Valójában eszembe nem jutitt soga keresnem őt. Kizártam már sokszor. Sőt inkább vannak álmaim is izzadva ébredések is minden görcsöm, de soha nem nézek vissza a múltba!


De a múlt jön csak vissza. Jövő meg nincs. Nem látom soha. Pedig megannyiszor adok annak esélyt.

tegnap 18:18
 47/57 A kérdező kommentje:

45 a pasik szeretnek mégis.:)

Inkabb en nem birom őket..

Mikor randin azon gondolkozom higy a fr.ncba lépjek le..

tegnap 18:19
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de miért kell ezt ilyen stílusba? Senki nem mondta hogy olyannal kezdj aki nem felel meg.
tegnap 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnének, nem kellene egyedül vergődni hétvégente. Nem tudom, kinek hazudsz. Leginkább magadnak.
tegnap 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Már behisztiztem.

Na mentem. További szép estét :)

Jó tévézést mindenkinek illetve a tévéseknek.

tegnap 18:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!