Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni olyan férfit, akinek nem probléma, ha a felesége háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a mai férfiak elvárják, hogy a nő is dolgozzon, persze cserébe egy 30%-ot ők is beletesznek a házimunkába. Nekem oké lenne a 100%os házimunka, ha nem kéne dolgoznom. A gyerekekkel lennék, háztartást vezetnék, magammal, hobbikkal foglalkoznék. A férjem meg adna egy társkártyát hogy azzal tudjak fizetni.


Létezik még ilyen férfi?


2023. jún. 7. 13:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2023. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%
Én nem várom el, hogy a nő dolgozzon. Eddig minden partnerem önként akart dolgozni menni.
2023. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%
Akiknek hétszámjegyű a fizetése, azok közt sok ilyen lehet. A többi nem tudna eltartani.
2023. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
46%

"persze cserébe egy 30%-ot ők is beletesznek a házimunkába"


Mi az, hogy 30%-ot? Miért, te tologatod helyettem az excel táblázatokat, könyvelsz, mérlegelsz? Ugye nem. Na látod. A házimunka is munka, félreértés ne essék, de akkor már legyen 50%-50%, ha már mindketten más szekerét toljuk napi 8-12 órában.

2023. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem is, de eddigi exeim kb ennyi házimunkát csináltak
2023. jún. 7. 13:15
 6/44 anonim ***** válasza:
30%

persze cserébe egy 30%-ot ők is beletesznek a házimunkába.


Persze, ha marha szerencsés vagy, és nem kanászodik el azalatt az idő alatt, amíg a gyerekkel otthon vagy.


Nekem oké lenne a 100%os házimunka, ha nem kéne dolgoznom. A gyerekekkel lennék, háztartást vezetnék, magammal, hobbikkal foglalkoznék. A férjem meg adna egy társkártyát hogy azzal tudjak fizetni.


Egy hozzád korban passzoló közül szerinted melyiknek van olyan biztos háttere és keresete, amire ilyen színvonalon el tud tartani egy családot? Nyilván annak, akinek olyan háttere van, ahova téged nem biztos, hogy befogadnak, vagy minimum +20 év részéről, és megannyi kompromisszum a részedről, mert ugye egy ilyen pasi már megengedheti magának, hogy olyan nője legyen, amilyet akar (és amilyen meg tud fizetni).

2023. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
20%

Megmondom őszintén, én örülnék neki, ha a nőnek nem kellene dolgoznia. Csak sajnos nem kaptam meg azt a zsíros állást, a Gizikét kellett felvenni, aki karriert akart, most így akkor miről is beszélünk?

Akárhány nővel ismerkedtem, mindenki a karrierjével meg a terveivel, tanulmányaival jött meg hogy ő kikéri, hogy ne dolgozzon, _nem rabszolga_ (!), hogy mosogasson meg főzzön. (érdekes módon az irodában ücsörgést, MÁSOK DOLGAINAK intézését nem nevezi senki rabszolgamunkának....)

2023. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem olyan kevés van, aki eltartana a kapcsolat kezdetétől, csak mert kitakarítasz. Olyan viszont több, akinél gyerekvállalástól kezdve otthon lehetsz, akár örökre is, ha cserébe mindent kézben tartasz, ügyeket intézel, stb.

Nyilván a magas fizetésű emberek közt kell keresgélni, aztán szűrni, ilyeneket mondani, hogy te szereted a hagyományos értékrendet, konzervatív vagy meg mittomén, aztán remélni, hogy nem valami nőverőt fogsz ki, akinél kuss a neved, ő meg azt csinál, amit akar.

2023. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
Én pl nagyon sok házimunkát csinálok, egy 4 tagú családot látok el. Mivel nekem ez a munkám, így fizetésem is van természetesen.
2023. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
9. Ilyen már nem nagyon van tehetősebb rétegnél, a "kuss a neved" felfogás inkább a egyszerűbb emberek tempója. Aki nagyon sokat keres, az nem azért tart nőt, mert konzervatív (LOL! Ki az manapság? Alig értelmezhető ez a fogalom a 21. században), hanem mert így kényelmes neki.
2023. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!