Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni olyan férfit, akinek nem probléma, ha a felesége háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a mai férfiak elvárják, hogy a nő is dolgozzon, persze cserébe egy 30%-ot ők is beletesznek a házimunkába. Nekem oké lenne a 100%os házimunka, ha nem kéne dolgoznom. A gyerekekkel lennék, háztartást vezetnék, magammal, hobbikkal foglalkoznék. A férjem meg adna egy társkártyát hogy azzal tudjak fizetni.


Létezik még ilyen férfi?


2023. jún. 7. 13:02
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha valaki házvezetőt keres az ne párkapcsolatnak álcázza. Csak hát azt ugye nem csinálja senki ingyen. A férfi sem maradna otthon mosni takarítani egy idióta koszos nő után.
2023. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
69%
Bizony van akit eltart a férje, van aki mellett meg kidolgozhatod a beled 6 műszakban és az is kevés lesz neki.
2023. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
84%

#11 Tudom, de pont nemrég olvastam egy panaszkodást egy pénzes férfitől, ott mondjuk pont az volt a gond, hogy a felesége dolgozni akart, a férfi szerint meg rohadtul nem volt szükség az ő keresetére és nem érdekelte, hogy a nő amúgy szereti a munkáját, mert azt akarta, hogy maradjon otthon az általános iskolás gyerekkel és intézze az ő meg a család dolgait. Ennek azért volt egy ilyen “kuss a neved” érzete. Redditen volt a poszt, elég sok reakcióval, végig érződött, hogy a férfinek fix elképzelése van arról, hogy a feleségének mit kellene csinálnia.

Szóval ha nem is jellemző, de simán belefuthat valakibe, aki eltartja ugyan, de azért ilyen-olyan feltételekkel, nem puszta szeretetből. Nekem az mindenképp gyanús lenne, aki kifejezetten nem akarja, hogy dolgozzon a másik. Ha magától alakul így, mert megbeszélik x év után, amikor jön a gyerek, hogy legyen így, de mehet dolgozni ha akar, az jobban hangzik.

2023. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsére vannak még férfiak, nem csak ilyen selejtes emberek. Dolgozok, napi 8 órát, de nekem is volt olyan paraszt aki többet akart meg cseszegetett meg mindent felesbe kellett fizetni mert annyira sajnált mindent tőlem. Elszámolt egy kisüveg kólát is. Mindig célozgatott arra hogy keressek más munkát , akár több műszakosat, pedig irodában dolgozok. Ez a cseszegetése és hogy sajnált rám egy forintot is , annak volt köszönhető hogy ő nem tudta betölteni a férfi szerepet. Ő nem volt képes, tanár volt és a fizetése kevesebb volt mint az enyém. De hogy saját magát felemelje hogy változtasson arra nem volt képes. Azt mondta nehogy már neki kelljen hajtania, ő az yx egyetemet végezte…… Azóta férjhez mentem, most nem baj hogy csak egy egyszerű munkám van egyszerű fizetésem, sőt azt mondta a férjem hogy ha szeretnék , mehetek egyetemre .
2023. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
39%

14. Na igen, ha a kitar...akarom mondani, eltartás despotikus jellemmel társul, akkor az tényleg egy rossz viszonyt alakít ki, mert ugye a férfi mondhatja, hogy ha nem tetszik, keressen mást (ahol már mondjuk muszáj dolgoznia). Ergo a pénz zsaroló potenciált jelenthet.

Nem hiszem egyébként, hogy ezzel olyan nagyon sokan visszaélnének, de valahol azért ott van a levegőben, hogy ahol nagyon magas jövedelemkülönbség van (jelen esetben végtelenszeres, mivel a csaj 0 ft-ot keres), ott függés alakul ki, ahol a visszaélés kockázata megnő.

Sok nő amúgy ezért is akar dolgozni (meg másért is)

2023. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
90%

Az én sztorim:

Összejöttem 21 évesen egy IT szakemberrel, aki már akkor irdatlan összegeket keresett, én meg minimálbért. 2 év után várandós lettem, nem vett el, mert majd ha nem leszek terhes (végül sose vett el) de kikötötte, hogy nem dolgozhatok szülés után, mert ő este 10-ig dolgozik és nem fog kimaradni a melóból a gyerek miatt. Cserébe fizet mindent. Ez így okénak tűnt, vállaltunk még egy gyereket is, pár évig minden happy volt, aztán 5 évvel ezelőtt elkezdett csesztetni, hogy minden milyen drága, vegyek kevesebb gyümölcsöt, vegyem használtan a ruhát, minek nekem új ruha úgyis otthon vagyok, stb. A szülei sose fogadtak el, lenéznek, mindig azt mondták, megfogtam az Isten lábát, mert ott lakhatok és dolgoznom se kell. Alkalmazkodtam, mert az eltartott nőnek kuss a neve ugye. Majd egy éve (a gyerekek 10 és 8 évesek) bejelentette, hogy szerelmes lett a náluk dolgozó szintén IT-s kolléganőbe és az a nő milyen okos, rátermett, sokat keres, stb. Lényeg, a két gyerekkel elköltöztünk /övé a ház és nem vett el okosan/ kb a ruháinkkal és mivel echósan adózott, minimálisat, a bejelentettje meg kevés volt, havi 20+20-at kapok a gyerekekre. Innen kellett felállnom közel 40 évesen és még mindig nem tudom, hogy mikor lesz lakásom...

Tesóm összejött egy átlag pasival, összeházasodtak, felvettek együtt lakáshitelt, mostanra ki is fizették, mindketten dolgoznak és felváltva vannak a gyerekeikkel, egymás költekezéseibe nem szólnak bele és ha szétmennek, osztozkodni fognak.

Döntsd el, melyik a jobb út hosszútávon! Ahol a pénz, ott a hatalom. A hatalom pedig megrészegíti a férfiakat. Valamint minél több van valakinek, annál jobban félti azt másoktól-tőled is.

2023. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó! Én is alárendelt szerepben vagyok, bár meló van nekem még ha nem is fizet jól. De! Tartalékolok! Évek óta tartalékolok…… pont azért mert nem vagyok biztos a kapcsolatomban….
2023. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
78%

"Cserébe fizet mindent. Ez így okénak tűnt, vállaltunk még egy gyereket is, pár évig minden happy volt, aztán 5 évvel ezelőtt elkezdett csesztetni, hogy....."


Na, erről beszéltem.


(16. voltam)

2023. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%

"Döntsd el, melyik a jobb út hosszútávon! Ahol a pénz, ott a hatalom. A hatalom pedig megrészegíti a férfiakat."


...és a nőket. Mondjuk úgy: az Embereket.

2023. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
79%

18


Én nem tudtam dolgozni. Az ember reggel bement a céghez és este 10-re jött haza, volt hogy haza se jött, mert teszteltek egy programot a srácokkal éjszaka. Valakinek vinni és hozni kellett a gyerekeket, meg kaja, meg háztartás, meg bevásárolni mindent, meg úgy minden. Ő kiszámíthatatlanul volt otthon és nem szólt, tehát elment nyáron a Szigetre úgy, hogy este 10-kor mondta meg, hogy másnap megy. Ha el akartam menni valahová, a tesóm jött át a gyerekekre vigyázni, de neki is van kettő...

Az elején társkártyám volt és abból vásároltam mindent, aztán 5 éve mikor megbolondult a pénztől, havi x összeget tett rá, hogy abból jöjjön ki a konyhapénz. Nem hogy félretenni nem tudtam, a anyukám küldött pénzt sokszor hó végén, aki külföldön él. Mielőtt elküldött, havi 200 volt az, ami szerinte elég a havi bevásárlásokra és gyerekek szükségleteire. Ennyiből félretenni...

2023. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!