Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ha a feleségetek (háztartásbeli) kijelentené hogy fogyózik, mostantól csak egészséges kajákat fog venni és főzni, és szigorú étrend szerint főzne, nektek is?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát figyi, bele nem fogsz belehalni az egészséges kajakba. De nyilván nem fer tőle mindenkire rá erőltetni. Szerintem beszéld meg vele, hogy vagy besegítesz vagy valami, de készítsen mellé neked is kedvező ételeket. Én vegetáriánusként is megfőzöm a húst a páromnak, mert nem erőltethetem rá és nem is akarom a saját választásaimat étkezés terén.
2021. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Támogatnám az elhatározásában? Vagy nemtom, manapság, nem divat támoatni a házastársunkat?
2021. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Itt sztem nem a támogatásról van szó, hanem hogy a kérdezőnek is akkor azokat kell ennie
2021. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
De miért kellene? Nekem is főzött olyat a volt párom, ami nem ízlett, nem ettem meg, hanem csináltam helyette valamit, amit szeretek. Nem dugták le a torkomon.
2021. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Örülnék neki, mert én így főzöm, a párom meg veszia pizzát csokoládét cukrokat.
2021. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Azért kellene mert azt főz csak és gondolom a kérdező nem akar magának külön főzni, mivel a nő van otthon. Az más ha mindketten dolgoznak, azt mondanám hogy főzd meg magadnak, de így hogy az lett kialakítva és megbeszelve, hogy a nő látja el a családot étellel, így nem fer tőle hogy csak a saját igényei szerint akar főzni.
2021. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Én egyedül élek, nekem se főz senki, én is hazahozom a kis seggem este 8-kor, és ha nincs itthon olyan kész kaja, ami ízlik, akkor nekiállok főzni.

Ugyanez volt, mikor együtt éltem a volt párommal, mert nem ugyanazokat az ételeket szerettük, pedig akkor sokkal többet volt itthon, mint én.


Kompromisszumot épp lehet kötni, mondjuk kiránt neki valami előre lefagyasztott rántottsajtot nemtom.

2021. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Értelek…de mindenhol más a rendszer. Ha náluk az van hogy a nő főz mert nem dolgozik, akkor elvárható hogy mindenki igényei ki legyenek elégítve, szerintem legalábbis.
2021. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy amiket főz, azokat annyira nem szeretem, amiket meg szeretek, azt meg így nem csinál, vagy csak ritkán. A zöldségeket nem szeretem, és most kb. minden második kaja vmi zöldséges étel, vagy a köret az. Persze ha csak a köret zöldség, csinálok magamnak rizst, de arra nincs időm meg kedvem, hogy külön főzzek magamnak is, nem is fenntartható, meg értelmetlen. Ha már megfőzi, akkor megeszem, még ha nem annyira szeretem akkor is. De egy idő után nagyon meg tudom unni a zöldségeket.


Egyébként a jó az egészben az, hogy régen tényleg kb semmi zöldséget nem ettem, most meg azért néhányat megeszem legalább, ha nem is a kedvencem, de szívesen eszem, de ettől a feleségem még inkább felbátorodott, és folyton kísérletezik, pl. céklaleves, meg karalábé, aminek már a gondolatától rosszul vagyok. De folyton azt hajtogatja, hogy ha a salátát meg a paradicsomot megszerettem, akkor csak idő kérdése és mindent megeszek majd, de én meg egyre kevésbé érzem ezt...

2021. nov. 6. 19:41
 10/21 A kérdező kommentje:
Ehhez egyébként hozzájön hogy főzni nem tudok és ha még tudnék is (pár dolgot persze tudok) akkor sincs rá időm, max hétvégén. A feleségem háztartásbeli mint írtam, tehát eddig is ő főzött, amit persze én megszoktam a jó életet...
2021. nov. 6. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!