Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ha a feleségetek (háztartásbeli) kijelentené hogy fogyózik, mostantól csak egészséges kajákat fog venni és főzni, és szigorú étrend szerint főzne, nektek is?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 19:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel semmi baj, te biztosítod a pénzt, ő az ételt. Az is tök jó, hogy ezáltal te is egészségesebben élsz, de szerintem megkérheted hogy néha legyen valami kevésbé egészséges vagy amit te szeretsz. Kommunikáció a kulcs :)
2021. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%

hat ez baj. .a feleséged NEM tud főzni. Én voltam aki írtam hogy örülnék neki.. Egy baleset miatt 1.5 hónapja műtöttek és fekvőbeteg voltam (gerinc műtét, és még az se sikerült :D ) de tudtam lábra állni csak keveset.

Ez alatt is sikerült az összesen 5 kiló feleslegemből 4et leadni, ehhez nem szar kaját kellett enni hanem FINOM ételeket, örökké jóllakva, soha nem éhezve. De mivel volt időm én főztem magamnak.


Szóval a krédésedre a válaszom annyi hogy a feleséged nem tud főzni az a baj, nem az hogy egészséges ételt akar csinálni.

2021. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Ha rád is rád fér a fogyózás, akkor oké, támogasd. De ha te egy 70kg os pasi vagy, én biztos követelném a rántott húst, és a hideg kirázna ilyen nullazéró kalóriás, zabtejes csicseriborsós salátáktól. B, csak példa.
2021. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
13: a csicseriborsó hizlal mint állat :)
2021. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14


Az érdekes mert azon élek kb és csak fogyok :D

2021. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

15: ne csessz fel :)

Azért én csaltam és csináltam hummust meg falafelt de csak keveset.

A pontosan a fele szénhidrát vagy még több is, 100 grammot meg abból bárki megeszik és az még csak a kóstoló.

2021. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen kérdéseket fejben mindig összevetem azokkal a lenéző válaszokkal, amiket a kövéreknek adnak, és valahogy nem fér össze.


A kövéreket utáljuk, és megmondjuk nekik, mit egyenek, de ha valaki egészségesen akar enni, akkor megjelenik a rántott kommandó.

2021. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nâlunk a férjem főz, de ha mindig ilyen szarokat csinàlna, biztos nem ennék otthon. Néha jò az egészséges kaja, de mindig biztos nem enném.
2021. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
A zöldség szar? Mit esztek?
2021. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik főzz magadra.
2021. nov. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!