Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vegyem rá a feleségemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a feleségemet, hogy egészségesebb legyen?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején sem volt vékony, páran ezt szóvá is tették, de én elfogadtam amilyen. Most viszont úgy érzem, hogy 2 gyerek után bármikor fel van hozva a téma hogy meghízott a gyerekekre fogja. A múltkor rákérdeztem, hány kiló azt mondta 65, de hogy 70nel nem kevesebb az is biztos. Tehát be sem ismeri, hogy gondjai vannak és rám sem hallgat. Mit tehetnék?

2021. szept. 11. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Hagyd el. Ha már nem vonzó számodra, nincs értelme folyatni a kapcsolatot.
2021. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Agyvérzést kapok ezektől. :D

"azt mondta 65, de hogy 70nel nem kevesebb az is biztos" Az az 5 kilo bazmeg az már váló ok. Istenem... :D


Ma már leírtam valahová, olyan programokat kell szervezni, ami mozgással jár, jól érzitek magatokat, nem nyűg vagy kényszer (túra, séta, foci, kosár, stb). Amúgy vállalhatod főzést is és csinálhatsz diétás kajákat. Ahelyett, hogy cseszteted és szép lassan leépíted magad mellől, megpróbálhatnád ezeket. Hidd el van akinek 80 kilósan is kelleni fog majd.

2021. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%

Nehéz ügy, főleg ha őt nem zavarja illetve nem is tesz ellene.


Majd jönnek itt a kommentek, hogy biztos nincs magára ideje, meg biztos te nem támogatod...


Sztem meg nem így van. Felnőtt ember, ha szeretne változtatni, tudna.

2021. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Hagyd el.

Én is elváltam tőle, 2. gyerek után akkora lett mint egy dömper.

2 számmal lett nagyobb a lába, akkora háta lett, hogy 2 xl poló kellett neki.

Mikor megláttak vele, láttam a tekinteteket, minden rajtuk volt.

Szószerint hozzáérni is rossz volt.Sült húsokat a terhessége után kettesével ette.

Inkább kerestem egy fiatalabb feszes testű lányt, gyerekeket így is láthatom, ő meg hála az égnek csak elég ritkán.

2021. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
4-es baszki :D:D::D:D Beh*gyozok :D Év kommentje
2021. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Vidd el a Gerecse 50-re, ha végig megy a tavon (50km) akkor biztos fog fogyni és lehet hogy kedvet is kap hozzá. 70 az nem vészes, tömni való!
2021. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Neki nincs gondja, de te eleve nem 40kg-os lánnyal jöttél össze. 65-70kg az nagyon baráti 2 gyerek után. Örülj, hogy csak ennyi.
2021. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

"Már a kapcsolatunk elején sem volt vékony, páran ezt szóvá is tették"


Miket mondtak? Életemben nem hallottam ilyet, hogy valaki elmondja a másiknak, hogy NEKI nem tetszik a másik választottja.

2021. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, de undorító vagy. Adok egy tippet. Mutasd meg neki ezt a kérdésedet és a válaszokat is. Remélem elválik tőled és talál egy normális pasit, aki mellett akár lefogyni is érdemes. De 70 kiló nem vészesen sok amúgy.
2021. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Hány centi ehhez a súlyhoz?

Én 80 kg vagyok 174 cm és szeretnek a férfiak

Ha neked ez probléma tényleg hagyd el, talál olyat akinek megfelel úgy ahogy van

2021. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!