Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vegyem rá a feleségemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a feleségemet, hogy egészségesebb legyen?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején sem volt vékony, páran ezt szóvá is tették, de én elfogadtam amilyen. Most viszont úgy érzem, hogy 2 gyerek után bármikor fel van hozva a téma hogy meghízott a gyerekekre fogja. A múltkor rákérdeztem, hány kiló azt mondta 65, de hogy 70nel nem kevesebb az is biztos. Tehát be sem ismeri, hogy gondjai vannak és rám sem hallgat. Mit tehetnék?

2021. szept. 11. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy meg milyen álszent már a kérdés: hogy vegyem rá, hogy egészségesebb legyen. Mintha az egészségéért kéne aggódni egy nőnek, aki nem is 120 kiló, csak 70. A kifejtésből is egyértelmű, hogy már nem tetszik, szó sincs itt egészségről.
2021. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Az egészség mindig álduma ilyenkor, főleg mikor vadidegenek aggódnak miatta, és mikor más kérdéseknél olvasni, hogy "felőlem zabálhat, ha nem látszik meg rajta".
2021. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6%
Mondd meg neki, kezdjen el sportolni és diétázni vagy szevasz :)
2021. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Remélem levágtátok, hogy ez egy újabb kamu kérdés a válaszolók provokálására :D

Nem tudom, ez a sok hülyegyerek itt a gyakorin, mind megunta a GTA-t vagy nincs elég házi feladat, hogy folyton itt lógnak? Az anyjuk miért nem zavarja ki őket kapálni?

2021. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 70 kilósan nem egy zsírdisznó, mindegy milyen magas.

Inkább hagyd el, majd talál magának egy normális pasit.

2021. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Micsoda emberek vannak!!
2021. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, majd talál magának normális pasit.

Neked annyit kellene felfognod, hogy 70kg nem a világvége, az kb akkor jelent max egészségügyi kockázatot, ha 150 centi magas, mert 20kg plusz az már probléma.

Ha fogynia is kéne, akkor is NEKI kell akarnia a dolgot, mert ha nem így van, semmiféle hosszútávú pozitív eredménye nem lesz annak hogy b***sztatod.

2021. szept. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!