Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még találni olyan férfit, akinek nem probléma, ha a felesége háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a mai férfiak elvárják, hogy a nő is dolgozzon, persze cserébe egy 30%-ot ők is beletesznek a házimunkába. Nekem oké lenne a 100%os házimunka, ha nem kéne dolgoznom. A gyerekekkel lennék, háztartást vezetnék, magammal, hobbikkal foglalkoznék. A férjem meg adna egy társkártyát hogy azzal tudjak fizetni.


Létezik még ilyen férfi?


2023. jún. 7. 13:02
1 2 3 4 5
 31/44 BeefEater ***** válasza:
87%

28-as tapasztalat szerintem a leghasznosabb itt.

Nekem tetszene a kérdező által felvázolt modell, de nem igazán tudom, hogy hogyan lehetne elkerülni azt, ami 28-assal történt.

2023. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
18%
30-as: Igen, megvan. Sajnos egyik csajom sem pucolta ki még a vécémet - igaz, nem is kértem rá egyiküket se soha, nehogy "önző maszkulin zsarnok férfinek" legyek kikiáltva. Tudod, én már annak örültem volna, ha alkalmanként kitakarít, ne én csináljak mindent. Bent az excelt tologatom, otthon a vécékefét. Megéri párkapcsolatban lenni a 21. században, férfiként... Ja, nagyon.
2023. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
38%
Akkor téged sem érdekel a szerelem..
2023. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
2023. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
42%
31. Nagyon tanulságos kis történet, férfiként mondom. Nem véletlenül kerülik sokan a nagy anyagi különbséget ismerkedéskor.
2023. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
18%
Létezik, csak fullos nőnek kell lenni. Hogy a sikeres férfi, aki ezt megengedheti magának, téged válasszon.
2023. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
75%

"a mai férfiak elvárják, hogy a nő is dolgozzon"


Nem tudom, hány éves vagy, én 36. Abban nőttem fel, hogy a nők dolgoznak. Anyám is, mert a nagyanyám is dolgozott. Nem a férfiak várták el, hanem ez egy olyan dolog, amit a felnőttek csinálnak.

2023. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
27%

32

Ez a te problémád...

Ahogy a folyamatosan erőszakos állatokba beleszerelmesedő ostoba libák, úgy az ostoba libákba beleszerelmesedő hülyegyerekek is torzultan látják az ellenkező nemet.


Lehet, VELETEK van a probléma és nem a férfiakkal/nőkkel.

2023. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%
28 annyi pici előrelépés lehetne ebben hogy van egyértelmű barkács rész, és a ruhák is úgy vannak hogy egyértelmű minden. Mintha pl nyaralni, panzióba mennétek, mindent meg lehet találni a konyhában pedig akkor vagytok ott először. De ehhez elég rutinosnak kell lenni a lakás berendezésben.
2023. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"pici előrelépés lehetne ebben hogy van egyértelmű barkács rész, és a ruhák is úgy vannak hogy egyértelmű minden."


Igazából ezekből amúgy elég sokat helyrehoztunk már. Amit most leírtam, már a megértés utáni, összefoglalható, letisztult állapot.


Az egésznek az egyik fő gyökere az eddigieken túl az volt, hogy túlságosan sok dolog szakadt a nyakunkba egyszerre, amit ő úgy reagált le, hogy ő úgyis otthon van, majd ő megcsinálja. Csak egyrészt alábecsülte, hogy mit bír, másrészt meg voltak dolgok, amiket nem dönthetett el egyedül. Végül lett egy halom elkezdett projektünk, és azt sem tudtuk, merre vagyunk pofával.


És az ilyenekből jönnek azok a helyzetek, hogy a rohanásban nem pakolom el a cuccaimat, mert arra sincs időm, energiám, hogy valamilyen rendszert kitaláljak nekik, őt meg nap közben ez zavarja és akadályozza. A válasz pedig ugyanaz: hát ő van otthon, nem várja a kenyérkeresőtől, hogy még ezt is megcsinálja, úgyhogy rendet rak ő.


Amitől legközelebb nem találok semmit, amitől még jobban kapkodok. Ezért őt okolom, és rámordulok, neki meg rosszul esik, mert csam jót akart.


Ahogy mondtam: így utólag már egyértelmű. :)

2023. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!