Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarsz párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarsz párkapcsolatot elsősorban?

Figyelt kérdés

A, Családalapítás, szaporodás, gazdasági egység létrehozása.

B, Kellemes időtöltés



2023. jan. 23. 17:41
A kérdező szavazást indított:
A
B
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Rövid távon nézve ha van szex az életemben, akkor kevésbé vagyok hajlamos a rossz kedvre, depresszióra. Ez mellett jobban/nyugodtabban alszom, ha alszik mellettem valaki szintén az ágyban. (Nem kell összebújva aludni, csak elég ha a közelemben tudom őt.)


Hosszabb távon a szaporodás is benne van a dologban persze és az életben minél sikeresebb utódok felnevelése.

2023. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Engem csak a szex része érdekel, van nekem saját életem is. Szóval a szex, az orgazmus, a nyalás, dugás és minden ami jó. Én őszinte leszek, ezekért simán elszínészkedem azt a karaktert, ami az adott nőnek bejön. Eddig is így csináltam, továbbra is így csinálom. Egy kapcsolat max fél év, nekem fontos a változatosság. Lelkiismeret furdalásom sincs, ilyen a fogyasztói világ. Én csak maximálisan kihasználom.
2023. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez elsősorban érettség és életkor kérdése. A húszas évei elején járó fiatalok nagy része a B opciót választja. Ahogy telnek az évek, egyre valószínűbb az A válasz jelölése.
2023. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én évente egyszer-egyszer síelni és nyaralni akarnék vele, és a kanapén összebújva filmezni, oké szexelni se olyan rossz, de az nyilvánvaló. Gondolom. Ezt nagyon lebutítottam, de ez lenne a lényege annak, hogy párt szeretnék. Ezt akár egy férfiprostival is elérhetném, csak az nem olyan. Nem mondom, hogy soha...
2023. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Azért szeretnék párkapcsolatot, mert jó abban élni. Nem dugópajtit keresek hanem a társamat lehetőleg az életem hátralévő részére. 38/f
2023. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 szépen megfogalmazta.
2023. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik sem, legalábbis nem most. A szórakozás, "kellemes időtöltés része" annyira sosevonzott, gondolom itt a felhőtlen szexre, a rózsaszín ködre gondolsz, amikor nincsenek igazán kötöttségek ,csak úgy ideig-óiárig együtt van két ember, élvezik egymás társaságát (főleg testi szinten) és ennyi.

Az első opció meg túlmutat egy induló kapcsolat keretein. Szóval az elején nem hiszem, hogy úgy állna bárki is bármilyen ismerkedéshez, randihoz, hogy élete párját keresi és gyereket akar, meg családot alapítani.

Szóval ha akarnék kapcsolatot az valahol a kettő között lenne. Mondjuk azt sem bánnám, ha lenne egy nő aki elfogad és szeret, kitart mellettem, viszont mondjuk nem akarna gyereket. Nekem ez is tök oké lenne.

2023. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Hát persze, ezt a szépmarketing dumát mindenki ismeri! Képzeld, a kezdeti eszméletlen odaadást, a 0-24-ben zajló szex, a filmezés, az örökké társak leszünk nagyjából minden elvált embernél megvolt. Ez csak a duma része. Majd akkor mond hogy a társad, amikor már halálra unjátok egymást, amikor már a kedves dolgok is idegesítenek benne, vagy amikor csak egyoldalúan eltávolodij k tőled. Szerintem a legjobb opció 3 évente lecserélni az aktuálist, így folyamatosan megmarad az izgalom, a szex. Nézd már meg a 40 feletti emberek életét! A házasok szenvednek egymás mellett, az elváltak ráugranak mindenkire, mert hát most ők bepótolják az elmaradt dolgaikat, a szinglik meg szenvednek hogy mikor jön már el az igazi. A 21-ik század már nem a tartós kapcsolatokról szól, hanem a személyes érdekekről. Te sem azért akarsz valakit hogy a másiknak jó legyen, hanem hogy a saját igényeid kielégítsed.
2023. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!