Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki pihen tévézik haztartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pihen tévézik haztartást csinál, azokat tiltsam?

Figyelt kérdés

Az ilyeneknek egyiknek se jutna eszébe hogy randira hívna es mennénk mindenhova pubokba vagy akárhova beülni kikapcsolni kisebb kemia flört ismerkedes vagy bàrmi élvezetes.


Nem, hanem a mizu veled csetek alatt kifejtik hogy vele semmi pihen tévézik másik főz es kuldi nekem rola a képeket.


Életemben nem volt még olyan pasim aki inkabb otthon tvzik, minthogy velem meg a haverokkal lenne meg úgy ne az életben lenne amikor ráér. Speciel egyikkel se mégcsak tv-nk se volt soha..

Meg olyan pasim se volt még, aki inkabb otthon főz es nem velem egyutt.


De mindez tarskeren ismerkedésnél!

"Tévézek, pihenek"!


(akkor minek ismerkedunk csetelunk??)


Jogos ha helybol tiltom az ilyeneket?



#tv fontosabb
tegnap 16:39
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:
Na a 300 kmes már mentegetozik hogy nem tévés soha. Nagyon aktivan él es jön hozzám beszeljuk meg megyunk valahova beülünk valahova neki ez tetszik:)
tegnap 17:34
 32/57 anonim ***** válasza:
37%

Mindkét oldal érthető.

Mert sokan nem azért vannak otthon hétvégén mert hú de jó punnyadni.

Hanem mert Magyarországon élünk baszki... Ki baszott csóróság van,még úgy is ha vki az átlag felett keres.

Elmenni, békülni vhova egy nővel alsó hangon egy 20as.

Ezt minden péntek szombat vasárnap? 50-60e egy hétvégére?

Hát hogy? Miből?


És a te szempontod is érthető, mert még egy padon ülve is jobb be borozni, röhögni a haverokkal meg egy jó csajjal, mint otthon nézni a tv t.

tegnap 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%
Hú bazdmeg, én ettől lefáradtam. Krva sok vagy. Tolsz valami drogot vagy mitől vagy így felpörögve? Vasárnap délután, amikor minden normális ember pihen és sziesztázik.
tegnap 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

Az exemmel se kerul pénzbe semmi.

Mindig vagy megyunk baratokhoz vagy ők jönnek. Vagy mi vagyunk vendég vagy ők vagy plusz rokonok. Vagy beulunk valahova en iszok egy kis bort(az is semmi) kozben jonnek oda megint ismerősök is stb zene a kocsiban is.

Tanít is vezetni at is adja a kocsit. Nem olyan mint sok más pasi hogy pfu az audit azt nem..


A haverok barátok bnőivel cserélunj cuccokat volt amikor exem meloba jött értem es joformán dresskodban indult velem mindenhova a haverja bnője adott ruhát:D


Aztan mikor talalkoztunk a kúton a tobbiekkel ott meg szivattam a pasikat míg várakoztunk hogy na most mind térdel, ajtót nyit, sorfalat áll nekem😂 meg csináljunk klippet😂 és a hülyék még élték is:D

Agyon röhögjük magunkat néha :)


Mikozben az egyik bnője hivogat higy azért figyeljek a pasikra mikbe mennek bele meg hova en voltam az őrszem is:D


Es akkor miert vannak barmokkal a nők ugye. Miert nem szakitanak. En mar szakitottam nagy vagányan. Erre itt vagyok hogy aham csak épp más az tévézik bakker..

tegnap 17:43
 35/57 A kérdező kommentje:
33 hétvége van ennyitol vagyok felpörögve meg hianyzik nagyon egy pasi.
tegnap 17:44
 36/57 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, Istenem, már megint te. Mi van, mégis a bűnöző agresszív exeddel lógsz? Már nem követ meg zaklat? Gyere vele újra össze, láthatóan összeilletek.
tegnap 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:

Nincs megint én.;)

Van a masik ex is amugy.


De most mi mást tudnék én csinálni ilyenekkel aki főz meg tv zik meg zabál otthon es ennyi?

Ja meg 300 kmről tervezgeti velem hogy na majd akárhanyadikán..


Engem le kéne ahhoz lőni hogy en leüljek mint ők.

tegnap 17:54
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodtál már, hogy mi elől menekülsz állandóan? Miért nem bírod saját magadat elviselni egy napig?
tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

A te életed meg abból áll, hogy itt nosztalgiázol a fiatalságodon, mikor a gengszter pasiddal bulizgattatok.

Azoknak az időknek vége, a te korosztályod otthon pihen hétvégén. Elhervadtál, hiába vagy agyilag 14 éves.

tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Pfú orvosi eset én is megyek inkább tévézni
tegnap 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!