Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mennyi nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyi nettó fizetést kell megkeresnie egy pasinak?

Figyelt kérdés
ma 09:43
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%
Miért van az, hogy a nőknek elvileg fontos a pénz, mégis az összes eddigi nőm bszott elmenni dolgozni, tenni az anyagiak hiánya ellen, normálisan befejezni egy képzést vagy két hétnél tovább maradni egy munkahelyen? Mert elvárások azok vannak, hogy nekem milyen ambícióm legyenek meg egzisztenciám. De akkor miért nem valósul meg ez fordítva is?
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
38%

"Miért van az, hogy a nőknek elvileg fontos a pénz, mégis az összes eddigi nőm bszott elmenni dolgozni"

Mert ingyenélőkkel ismerkedtél. Amúgy ezekről gyakran messziről lerí, hogy ilyenek, de gondolom neked a buta, plasztikázott fej, mellek és műhaj fontosabb volt.

ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
83%
52. Tévedsz, a külső nagyon sokszor csal!
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
23%
44: még egyszer, cucu, a pudvát író én voltam, és nem én voltam az, aki szerint a 800e-s fizu alacsony / alap. A pudva az tényleg az összedőlő viskóban a tévében támogatást követelő ember, meg aki nem tudja kifizetni a gyereknek az osztálypénzét, és még ő van felháborodva.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
17%
51: nők között is vannak hülyék. Én elvárom, hogy be fizikai közmunkás béren legyen a párom, de én is messze vagyok attól a szinttől (nem lefelé).
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki le van pontozva, aki igazat ír.

A férfitől min nettó 800 kell, azért mert én is ennyit keresek. Nehogy már kevesebbet keressen, mint én.

A pénz amúgy is fontos, mert ha a nő elmegy szülni, akkor neki nem lesz bevétele és a férfi fizujából akkor majd 3 főt kell eltartani. Szóval nagyon nem mindegy, hogy a férfi mennyi keres!!!!!

ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 dosser válasza:
70%
Az 56. egy gold digger.
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
0%

57

Nem keresel nettó 800-t, ugye?

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Én nettó 400 át keresek. Saját új lakóparki lakásom van. 200-250et félretudok tenni havonta. Mivel egyedül élek nem költök sokat. De nem vagyok igénytelen. Van egy tisztességes ruhatáram nem kínai ruhákkal. Hasonló egzisztenciát elvárom a nőtől is. Alap szűrő, hogy legyen saját lakása.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!