Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mennyi nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyi nettó fizetést kell megkeresnie egy pasinak?

Figyelt kérdés
ma 09:43
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
42%

#35

Nekem ezek a pasijaim ezzel foglalkoztak: mérnök, cégtulaj, ügyvéd, vállalkozó stb.

ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
0%

40


Igen, ez alig több mint a német minimálbér. Az árak meg, inkább hagyjuk is. Egy alap életszínvonalra elég, de semmi extra.

ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
65%
Mindegy az összeg. Éljen meg belőle, tudjunk elmenni havonta többször. Saját lakás alap.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%
30. Ha nem értesz egyet a nők átlag feletti elvárásaikkal, akkor pudva vagy, aki nyomorba akar szülni. Ezt is megtudtuk!
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
0%

44

De ezek nem átlag feletti elvatasok, egy diplomas, simán megkeresi

ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim válasza:
0%
Mennyit hogy egy nő közelébe kerülhessen akit le tud húzni anyagilag rendszeresen?
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
0%
45. A második vessző mit keres ott?
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
42%

34. "nekem eddig minden pasim megugrotta a 700-at és volt már egy jópár"


Örülünk neki. De akkor miért nem alapítottatok családot? Azt mondtátok azért kell a pénz...

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
71%

Összegszerűen nincs ilyen, hogy ennyi "kell". Ennél sokkal fontosabb, hogy milyen a munkához való hozzáállása és hogy bánik a pénzzel.

Párom amúgy 400 körül keres, fogalmam sincs, hogy pontosan mennyit, mert egyrészt nem érdekel ilyen szinten, másrészt külön kasszán vagyunk. Nem kell eltartania, nekem is van keresetem.

34/N

ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
56%
Az én férjem nem keres eleget, mégis vele vagyok...
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!