Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyi nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi nettó fizetést kell megkeresnie a pasinak?

Figyelt kérdés
jún. 25. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Én 530 ezret keresek, szóval annál többet. Párom 650-700 körül kap, de még csak 25 éves.
jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyen nagy különbség a kettőnk fizetése között mert abból csak problémák lennének.
jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Most ilyen havi 300-400 ezer játékpénznek mi értelme egy hónapban?

Élni se lehet belőle minden nap megy melózni fáradt is utána.

Az a baj a magyar pasikkal lepukkantak engedik magukat kihasználni sokan ezért keresnek keveset.

Magát nem bírja eltartani ennyiből nem hogy egy nővel mínőségi időt töltsön el programok vásárlás céljából.

Instant kuka az ilyen pasi.Én határ közelében élek már fiatalon tudtam ilyen magyar pasikkal nem érdemes leállni.

Mindig is külföldi pasijaim voltak barátnőimnek is.Azok nem görcsölnek ha 30-40 km-t utazni kell hogy talizzunk vagy elvigyen vacsizni és ne az étlap tetejét nézze csak ahol a legolcsóbb kaják vannak csak.Ez elég kiábrándító főleg az elején minden nőnek.

jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
#3 magyar pasik között is sok a gáláns és külföldieknél is van fukar, főleg a németeknél. Nem ezen múlik. Lehet nem vagy elég jó nő a prémium bánásmódhoz🤷🏼‍♀️
jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Mindegy. Jöjjön ki belőle és legyen havi 150-200 ezre szabadidős tevékenységre.
jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Tokmindegy mennyit keres ha ugyse költ a párjára.
jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Kb nettó 500. (Nekem ennél valamennyivel magasabb.)
jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

6

Ez nem igaz.

Én abszolút nem igénylem, hogy egy férfi rám költse a pézét, igyanakkor fontos számomra az anyagi helyzete.

jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
nettó 500 minimum
jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt írom ilyenkor, hogy keressen kb annyit mint én, akkor 100%, ha konkrétan leírom, hogy mennyit keressen (azaz a saját nettómat), akkor le vagyok pontozva.


Valaki megfejti ezt nekem?

jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!