Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, mennyi nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyi nettó fizetést kell megkeresnie egy nőnek, akivel tudtok tervezni?

Figyelt kérdés

jún. 25. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Amennyiből önállóan egyedül is meg tudna élni.
jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ezt így nem lehet (és szerintem nem is kell) számszerűsíteni. Boldoguljon önállóan és legyen állása amiből el tudja magát tartani. Ezeket én is teljesítem.
jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Én 700k alatt nem jövök össze nővel. Az érzelmeimnek biztos anyagi háttér kell, és ha történik velem valami, hogy fogja az életemet finanszírozni, míg helyre nem állok, sehogy, ezért minim 700 ezer.
jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Na otthonról a kis szobából akarja megváltani a világot.Előadja mennyit költ magára önállóan kell élni azt közben a barátnőkkel egy szobabérletet nem engedhet meg magának.Mindenből a legolcsóbbat veszi de ha ismerkedik valakivel egyből azt nézi mit mennyiért vesz.Kocsija nincs faterja kocsiját használja de neki német prémium kocsis pasi kell.

Hazamegy a 3 műszakos gyári meló után és nyálcsorgatva nézi amelyik barátnőjének szerencséje volt gazdagabb pasit fogott ki és nyaralás luxusautó kerti medence yacuzzi van neki mindig kirakva a facebookon.

Lassan eltelik az ilyen nők felett az idő rigolyásak lesznek és nem veszik észre azért nem tudtak sose gazdagabb pasit kifogni mert ennyit is érnek.Csak önmaguknak nem merik beismerni.

jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Sztem, ez, így meghatározhatatlan. Egyessel egyet tudok érteni. De komoly tervezés az már lakáshitel nálam és ahhoz azért kell annyi keresete mindkét félnek, h egy önerőt legalább össze tudjunk kaparni... szóval ennyit mindkét félnek illene...
jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a nagyjából azonos kereset a nyerő.

Nyilván nem kell fillérre pontosan kiszámítani, de úgy gondolom, hogy zökkenőmentesebb egy párkapcsolat az anyagiak terén, ha mindkét fél hasonlóan keres.

jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem teljesen mindegy, mivel van saját lakásom, befektetett pénzem, így bármit meg tudok oldani,amit akarok. Az,hogy ki mennyit keres,teljesen jelentéktelen dolog, ha már valami számít,az inkább a vagyon, de nem ez alapján választanék párt.
jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

#1


vagyok, hitelt nekem sem kell felvennem mert kb. mindenkim halott és örököltem házat.


Így elég részemről ha annyit keres.


Ha hitelt kellene felvenni...háát nem is tudom mennyi most egy törlesztő...mondjuk számoljunk 200-at az azt jelenti, hogy akkor 100-al többet keressen mint amennyiből ő vígan egyedül meg tud élni.


De eddigi barátnőim alapján ez a pénz vagy albérletre ment el nekik, vagy sokkal többet félre tudtak tenni.

jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Mivel Magyarországon sajnos alacsonyak a fizetések ezért olyan nettó 300.000 Ft-ot minimum. De jó lenne olyan aki hajlandó nyelvet tanulni azért hogy egy élhetőbb országba költözzön velem.
jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
Nehogymá' a nőket is forintosítsd!
jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!