Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mennyi nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyi nettó fizetést kell megkeresnie egy pasinak?

Figyelt kérdés
ma 09:43
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
45%
30: ne forgasd ki a szavaimat, én speciel a pudvát tényleg a pudvára értettem. Hol írtam 800e Ft-ról? Sehol. Arra reflektáltam, hogy a szerelem nem elég egy megfontolt embernek a kapcsolatvállalásra, főleg akkor, ha gyerek van (konkrétan vki azért le pénztárcakutatózott vkit, mert az mondjuk szeretne tudni enni meg áramot fizetni). Pudva alatt azokat értem, akik gyártják a gyerekeket a semmire, a kikapcsolt áramra, 1 vagy nagyon max. 2 minimálbéres vagy az alatti fizetésre, aztán sírnak a Fókuszban, hogy nincs mit enni a gyereknek és nem elég a támogatás.
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
42%

#26

Miért keresnék pénztárcát? Olyat keresek aki tud partner lenni a közös pénzügyekben. Nem gondolom túlzó elvárásnak hogy ne nekem kelljen eltartanom egy felnőtt embert…

ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
76%
A válaszolók nagy része sosem keres netto 800-at, csak szeretne.
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%
#30 nekem eddig minden pasim megugrotta a 700-at és volt már egy jópár. Manapság nagyon sokan keresnek efölött.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
30%

#34

Mivel lehet annyit keresni? :D nő vagyok de engem is érdekelne jobb fizu mint amim most van

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
30%

14-es vagyok

Bocsi, de nem ertem, miert lettem lepontozva ? Egyetem mellett vegig meloztam, azota diplomaztam es most munka mellett tanulok, szerintem igy eg netto 4-500 ezer forint nem egy nagy elvaras, mert ennyit en is keresek.

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
30%

35

Én mindig írom, hogy hozzank lehet jönni.

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
0%

35

Bármelyik SSC.ben, diploma nélkül is

Nyelvismeret kell. (Minél több)

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%
700-800k
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
29%

Ma már teljesen átlag a 7-800

5-10 éve még nem volt az ennyire. Az inflácio miatt, ez már épphogy elég...

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!