Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mennyi nettó fizetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyi nettó fizetést kell megkeresnie egy pasinak?

Figyelt kérdés
ma 09:43
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
83%
Legyen stabil, bejelentett munkahelye, ne 1-2 hónapja dolgozzon ott, ne cserélgesse fél évente a munkahelyét.
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
65%

Életkor függő. Meg a keresetnél szerintem sokkal fontosabb az ambíció. Ok, szarul keres, de tesz ellene? Tanul valamit, tervez, lép azért, hogy az önálló élet fele mehessen? Vagy csak ül a semmin és esze ágába sincs a kisujját mozdítani, mert úgy a kényelmes.

Van házam, van mindenem, eltartom magam nőként, és olyan partnert szeretnék aki tesz magáért (Így a családért is fog) és akivel meg tudom teremteni azt az egzisztenciát közösen, ami létrehozhat és fentarthat hatalmas nélkülözések nélkül egy családot. És ennek financiális része is van.

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudjatok, de ti mit tesztek hozzá a kapcsolathoz a puncitokon kívül? Mert ha nektek is megvan a havi 7-800 úgy oké, de nyolc osztállyal meg főleg ilyen helyesírással, hogy "kocsillya" inkább hagyjuk egymást.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
0%

Itt legalabb ot valaszt ugyanaz a kommentelo irt, a pipaibol is latszik.

Nekem annyi volt az elvarasom, amennyit nyujtani tudtam, eleinte suli mellett 250 netto, most mar 500 netto.

A parom egyetem mellett nem dolgozott meg, amikor osszejottunk, en motivalt ra. Azota osszekoltoztunk kezdetben alberletbe, aztan a szulei segitsegevel kapott egy lakast. De ha ez nem lett volna, orok eletemre maradtam volna vele alberletben mindenfele megbanas nelkul, ha nem jon ossze sajat lakas. Az elso autonkta kozosen gyujtunk, ha minden jol kegy, januarra ossze is jon.


26N

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
56%
Itt kb. 14-ből 12 pasi :)
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
85%
Engem is triggerel ez a téma, de ha egy nő mond egy összeget, mennyit vár tőlem, az legalább őszinte. Nem pedig előadja a szende szüzet hogy őt az anyagiak nem érdeklik, de aztán meg éveken át bszogat hogy ezt meg azt csináljam és ennyit meg annyit keressek. Akkor már inkább matekozzunk az elején aztán utána legyek békén hagyva a pba.
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
70%

Én számszerűsíteni nem tudom, mert attól függ, a fizetéséből hogyan él. Annyit hozzátennék, hogy én nem akarok gyereket - azt megértem, ha egy nő, főleg ha már olyan korban van, nem fog összejönni akárkivel, ha szeretne egy gyereket normális minőségben felnevelni. Nekem az a fontos, hogy:

- el tudja magát tartani, és rajtam se akarjon élősködni

- legyen egy párnapos európai, nem puccos utazásra a saját részére pénze meg havi 1-2 programra


ezt pedig lehet alacsonyabb fizetésből is hozni, és magasabból is nem hozni (pl. nem mindegy, fizet-e albérletet, hitelt, a szüleit támogatja-e, fizet-e gyerektartást stb)

ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
73%
400 450 legyen meg kb.
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nettó 300 körül. (Én nt 400-at keresek)
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
43%
Csak a szerelem a fontos!!!!! Nem fontos a pénz!!!!!!!!!!
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!