Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora gond, hogy elvárom egy férfitól, hogy vezessen autót?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 2 pasi is visszautasított emiatt (volt pár, aki nem, de velük más okból nem lett végül semmi), az egyikkel még el is mérgesedett a helyzet és hülye pic$ának nevezett végül, sírásig provokált és letiltott.

A helyzet az, hogy nekem van jogsim, de nem vezetek. Pánikrohamot kapok országúton, halálfélelmem van ha megjelenik a látóteremben egy kamion, és Budapest belvárosában pedig pláne kiborulok. Ha olyan helyen vezetek ahol nem jön rám a pánikroham, akkor is úgy ülök a volán mögé hogy erős sírási ingerem van, annyira félek és gyűlölöm. De sajnos látom az autó praktikusságát és elengedhetetlenségét bizonyos dolgokhoz, ezért nagyon fontos nekem, hogy a leendő párom vezessen. De megkaptam a magamét, hogy minek várok el olyat, amit én sem tudok teljesíteni, és mi van, ha a férfi is ugyanolyan okból nem tud vagy nem akar vezetni, mint én... Tényleg számítana a vezetés témában is ez? Vajon milyen férfi az olyan aki pihegne és sírna attól, hogy vezetni kell az autót? Nem visszás, hogy ugyanazzal a mércével akarják már magukat is megítélni, amivel a nőket? Tényleg baj, hogy végre fel tudnék nézni esetleg a férfira, amiért elég bátor egy olyasmihoz amihez én nem? Nem ez a férfias?

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb nő alapból elvárja a jogsit és az autót a férfiaktól, míg a férfiak nagy része nem követel ilyesmit a nőktől és sokan nem is szeretik a női sofőröket... így nem nagyon visszás és undorító, hogy én lettem pic$ának nevezve a hozzáállásom és preferenciám miatt?



tegnap 14:47
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy ezeknek a férfiaknak, akik visszautasítottak, az volt az elvárásuk, hogy mentálisan egészséges legyen a nő, nem pedig pánikrohamos 🤷🏼‍♀️
tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
82%

"ha nem szeret vezetni, nem egymást keressük"


Te sofőrt keresel, nem párkapcsolatot.


És mi van, ha valaki úgy van vele, hgoy ha szükség van autóra, akkor taxiba ül és annyi?


Én azt látom, hogy te jelenleg a saját szorongásodat akarod kompenzálni. Kegyeltenül elvárod mástól azt, ami neked nem megy. Ez ugyanaz a pszichológiai folyamat, mint amit pl most nemrég a Bese atya cisnált, azaz a saját homoszexualitása miatt habzó szájjal fröcsögött a melegekre... pedig csak saját magában nem sikerült harmóniára jutnia.

tegnap 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
41%
Hagyjuk már ezt a ha te elvárod nyújtsd te is dolgot. Ti is elvájátok, hogy a nőnek puncija legyen nektek mégsincs..
tegnap 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

20: Hiszi ezt az, aki nem ismeri a szó jelentését.

Legalább egy szótárad lenne otthon, ember és kinyitnád, mielőtt butaságot írsz....

tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
33: Te is elvárod h a férfiaknak farka legyen, neked mégsincs. Ha meg van, akkor meg mit papolsz arról mit akarjanak a nők.
tegnap 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
#35 De nem is én vergődök ezen, hogy mindenben egyenlőnek kell lenni hanem ti.
tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
65%
Én ugyanigy vagyok! Nő vsgyok. Rettegek a vezetestol, ezért nalam csak olyan ferfi johetett szoba, aki nem fél. Mázlim lett. Olyan ferjem lett, akinem a seggéhez van nőve az autó :D
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
48%
Én értem miről beszélsz. Egy parkapcsolat, egyszerüen szar, ha legalább az egyik felnek nincs autoja, jogositvanya. Nem lehet normalisan elmenni kirandulni nélküle...egy nagybevasárlas nem megoldható, sorolhatnám...
tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
73%

Hát ezaz, ezt a "ha ezt várod, nyújtsd te is" dolgot engedjük már el... Valószínű, ha elvárom a páromtól, hogy ő vezessen, mert én nem merek, akkor van más dolog amit szívesen megteszek én, amit ő nem akar.

Milyen párkapcsolati minta ez, mindenki élje a saját életét, mindent oldjon meg magának? Akkor mi értelme?

tegnap 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
0%
Eleve ott kezdődik, hogy akinek 20 éves korára nincs jogsija és kocsija az lúzer. 25-30 éves korára meg lakás kell. Illetve nézzünk meg egy átlag magyar randit: konkrétan interjú, ahol a csaj még a bankszámládra is benéz (webbank), hogy mennyi van rajta. Ilyen a 21. század. :D
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!