Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mekkora gond lenne nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mekkora gond lenne nektek ha a pasi nem szeret együtt enni?

Figyelt kérdés

Ha kajálás van, akkor szépen elvonul a szobába és ott eszi meg, nem pedig együtt az asztalnál.

Randira, ahol evés van, oda pedig nem menne.

Ez mekkora gond?


jún. 4. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elvonulással van csak bajom. Ehet mellettem a kanapén, miközben tévézik vagy pörgeti a telefonját.
jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az évek során rájöttem, hogy az étkezés nekem is jobban esik, ha privát. Tudom rossz szokás, de nézek közben valamit. Exemet nagyon zavarta a dolog, pedig igyekeztem vele is enni.
jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Utálatos egy fajta. Nem hoszem hogy egyáltalán randiznék ikyen emberrel.
jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, én is egyedül szeretek enni!
jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Néha nem baj, de hogy ez állandó szokás legyen. Engem zavarna, pedig én sem szeretek mások előtt enni.


"Randira, ahol evés van, oda pedig nem menne." ... XD Akkor az nemigen randi, ha nincs ott a párom. XD Ha meg mással randizom, igazán örülök, hogy utólag nem zaklatna...

jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha állandó szokás, az azért baj.

Én se szeretek evős randira menni, tehát így nem baj. A közös étkezéstől való elvonulás azét hosszútávon baj. Nálunk szokás családban a közös eéd ünnepekkor, karácsonykor stb. Szerintem illetlenség elvonulni ilyenkor.

jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, én is szívesebben eszem egyedül.
jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Én viszont pont hogy egyedül nem szeretek enni, úgyhogy nem hiszem hogy passzolnánk. Vagyén lennék szomorú hogy egyedül kell ennem, vagy ő lenne frusztrált, hogy társaságban.
jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi értelme. Közösen is lehet valamit nézni evés közben. Biztos zavarna, hisz semmi értelmét nem látom aztán csak úgy ott hagynak X időre.
jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Hogy tudtok mindig egyszerre megéhezni?
jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!