Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú, belé szerettem, azt mondja hogy ő is szeret viszont én együtt szeretnék lenni vele

Figyelt kérdés
Azt mondja egy kis időre van szüksége, hogy rendezze magába a dolgokat, beszélünk minden nap, csak ő annyira össze tört a múltban hogy nehéz közel engednie magához bárkit is, de szeret. És hat nadjabol én is így vagyok, voltam, de az idő segített. Érdemes lenne várnom szerintetek? Én 19,ő 23
jún. 3. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
De hogy érted, hogy mit tegyél? Ha szerelmes vagy úgy sem akarnál tovább lépni vagy igen? Arra gondolsz, hogy akkor összejössz mással helyette? Mert a másik opció az, hogy te megvárod, hogy majd magától kezdeményezzen, amikor úgy érzi készen áll.
jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem nem szeretnék mással össze jönni hanem várni rá.

Csak ő nem tudja mennyi időbe telik mire helyre jön érzelmileg. Amikor a vele vagyok érzem hogy szeret és ahogy a szemébe nézek látom hogyan néz rám, csak fél, de én tudattam vele hogy várok rá

jún. 3. 14:07
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Én elengedném! Aki akar az,akarjon komolyan,és ne ismerkedjen úgy vélem ,hogy nem zárta le a múltját.
jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Ne várj. Nem szeret igazán, ha ennyit kell gondolkodnia, hogy szeret-e.
jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4-es, logikusnak tűnik a válaszod, de ha el engedem ott lenne a fejemben hogy mi lett volna ha... És ez sem túl biztató
jún. 3. 14:12
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Meddig várnál és mire, és minek??
jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Kamuzik. Nem szeret téged, csak pótlék lennel neki. Nem akar összejönni veled, mert annyira nem vagy nagy szám, mint az exe. Persze varhatsz rá, csak nem érdemes.
jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"ott lenne a fejemben hogy mi lett volna ha... És ez sem túl biztató"


Mert azt álmodom, jó lett volna, de nem. Megmenekülsz egy nagy rakás kakától.

jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azon gondolkodni,hogy mi lett volna HA. Úgysem tudnád meg a büdös életbe. Be kell tudni annak,hogy ez nem ment és kész.
jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
csak hiteget .. jobb vagy mint a semmi, még szexuálian sem izgtod.. barmelyik osszetort ferfi lelket ra lehet venni szexre ha tetszik neki a no.. ki hatral, hazudik.. csak egy lelki szemetes vagy neki.
jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!