Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú, belé szerettem, azt mondja hogy ő is szeret viszont én együtt szeretnék lenni vele

Figyelt kérdés
Azt mondja egy kis időre van szüksége, hogy rendezze magába a dolgokat, beszélünk minden nap, csak ő annyira össze tört a múltban hogy nehéz közel engednie magához bárkit is, de szeret. És hat nadjabol én is így vagyok, voltam, de az idő segített. Érdemes lenne várnom szerintetek? Én 19,ő 23
jún. 3. 13:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

És kedves 10-es válaszoló, azt ki mondta, hogy nem sexelünk? Vagy hogy sose volt köztük kapcsolat? Az is jó vele, de neki sem az a lényeg hogy minnel több nőt meg fektessen.

Nem olyan aki csak arra mén.

jún. 3. 15:07
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"És kedves 10-es válaszoló, azt ki mondta, hogy nem sexelünk? Vagy hogy sose volt köztük kapcsolat? Az is jó vele, de neki sem az a lényeg hogy minnel több nőt meg fektessen.


Nem olyan aki csak arra mén."



Még sem akar egyutt lenni veled.. felesleges volt a kerdest ki irnod ha csak megerositesre varsz a sajat gondolataidal kapcsolatban.

jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés akkor? Eszembe nem jutna olyan sraccal szexelni, aki annyira sem akar engem, hogy hivatalosan is felvallaljon, de alkalmanként azért dugni jó vagyok neki 🤣 nagyon éretlen vagy még.
jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#11: Hát pedig ezt fontos lett volna leírnod, mert én arra gondoltam, hogy még semmi sem volt. Akkor vissza az egészet és a többieknek kell igazat adnom. Félre rakott ínségesebb időkre max, ha szexeltetek és úgy érzi nem megy ezért vagy azért, azt ott simán letisztázhatta volna, ahelyett hogy hiteget. Semmi bonyolult nincsen ebben. Én is ezt mondanám, ha kellene sunci, de csak olyan jut, ami engem annyira nem hoz lázba. 1-es voltam.
jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Levegőt azért hagysz neki?🤣
jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom a szakértők akik ebben tanácsokat szoktak adni nőknek, azt mondják az ilyen szitukra, hogy hasznos kategória csak a nő és nem akarja megbantani. Jo szexre és ennyi.és ilyenkor van eza duma hogy szünetet kér.
jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"egy kis időre van szüksége, hogy rendezze magába a dolgokat"

Milyen dolgokat kell magában rendeznie?

jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!