Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora gond, hogy elvárom egy férfitól, hogy vezessen autót?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 2 pasi is visszautasított emiatt (volt pár, aki nem, de velük más okból nem lett végül semmi), az egyikkel még el is mérgesedett a helyzet és hülye pic$ának nevezett végül, sírásig provokált és letiltott.

A helyzet az, hogy nekem van jogsim, de nem vezetek. Pánikrohamot kapok országúton, halálfélelmem van ha megjelenik a látóteremben egy kamion, és Budapest belvárosában pedig pláne kiborulok. Ha olyan helyen vezetek ahol nem jön rám a pánikroham, akkor is úgy ülök a volán mögé hogy erős sírási ingerem van, annyira félek és gyűlölöm. De sajnos látom az autó praktikusságát és elengedhetetlenségét bizonyos dolgokhoz, ezért nagyon fontos nekem, hogy a leendő párom vezessen. De megkaptam a magamét, hogy minek várok el olyat, amit én sem tudok teljesíteni, és mi van, ha a férfi is ugyanolyan okból nem tud vagy nem akar vezetni, mint én... Tényleg számítana a vezetés témában is ez? Vajon milyen férfi az olyan aki pihegne és sírna attól, hogy vezetni kell az autót? Nem visszás, hogy ugyanazzal a mércével akarják már magukat is megítélni, amivel a nőket? Tényleg baj, hogy végre fel tudnék nézni esetleg a férfira, amiért elég bátor egy olyasmihoz amihez én nem? Nem ez a férfias?

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb nő alapból elvárja a jogsit és az autót a férfiaktól, míg a férfiak nagy része nem követel ilyesmit a nőktől és sokan nem is szeretik a női sofőröket... így nem nagyon visszás és undorító, hogy én lettem pic$ának nevezve a hozzáállásom és preferenciám miatt?



tegnap 14:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Hm...természetes lehetnek preferenciáid. Természetesen elvárhatod egy férfitől, hogy vezessen és hurcolásszon. És neki is lehetnek preferenciái. Elvárhatja, hogy ne kelljen miattad autót vennie és téged furikáznia.


Nagyon egyszerű kérdés és már meg is válaszoltad. Nem egymást keresitek. Keress olyan faszit, aki szívesen gondoskodik az ilyen szükségleteidről. Mondjuk egy buszsofőrt.

tegnap 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ettől függjön már egy kapcsolatod. Úgy értem, azért visszautasítani valakit, csak mert nem tud vezetni, Szerintem butaság. Az embereknek elég nagy probléma a társkeresés, meg a kapcsolatok, és sok ember örülne ha megtalálná az igazit, függetlenül attól, hogy van-e autója vagy nincs. Az én párom sem tud, (ő a férfi) és az égvilágon semmi bajom nincs ezzel.Én sem tudok vezetni egészségügyi okokból. Ez van. Te tudod. Megvan rá minden jogod, hogy olyat válassz aki neked megfelel ez teljesen így van. Csak szerintem vannak fontosabb dolgok egy autónál.
tegnap 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát... jó kérdés.

Neked is lehetnek elvárásaid, meg a másiknak is, és legfeljebb nem találkoznak.

Benned mi van, ami annyira különleges, hogy egy férfi szívesen választ téged így is, pánikrohamokkal együtt?

tegnap 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem teljesen normális elvárás. Én nagyon furcsállom ha valakinek nincs jogsija és nem is akar.

Persze én Bp-i vagyok, így kb létszükséglet ha nem akarsz mindig a tömegközlekedéssel szívni.

tegnap 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
#24 na ez érdekes gondolat. Én pl sosem választanám a hétfő reggeli forgalomban ötpercenként araszolást a tízperces metró út helyett. Attól ideges leszek, ha látom, mennyire nem haladnak az autók. De ez ízlés dolga.
tegnap 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
82%

24


Pont hogy Budapest kb. az egyetlen város az országban, ahol semmi szükség autóra.

tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
#25 Kimaradt egy nem :D Tehát nem Budapesti vagyok 😅
tegnap 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nő biztos nem kéne nekem mint te
tegnap 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
82%
Hm, én nem várnék el olyasmit, amit nem tudok adni. Várhatnád azt is akkor, hogy edzett legyen és sportos, úgy, hogy te meg mondjuk puhány vagy és lusta. Vagy a logikád szerint akkor azt, hogy ő dolgozzon, te meg nem, mert ő a férfi, az ő dolga biztosítani az anyagiakat, te meg majd ezért felnézel rá.
tegnap 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez egy simán kamu kérdés.
tegnap 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!