Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora gond, hogy elvárom egy férfitól, hogy vezessen autót?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 2 pasi is visszautasított emiatt (volt pár, aki nem, de velük más okból nem lett végül semmi), az egyikkel még el is mérgesedett a helyzet és hülye pic$ának nevezett végül, sírásig provokált és letiltott.

A helyzet az, hogy nekem van jogsim, de nem vezetek. Pánikrohamot kapok országúton, halálfélelmem van ha megjelenik a látóteremben egy kamion, és Budapest belvárosában pedig pláne kiborulok. Ha olyan helyen vezetek ahol nem jön rám a pánikroham, akkor is úgy ülök a volán mögé hogy erős sírási ingerem van, annyira félek és gyűlölöm. De sajnos látom az autó praktikusságát és elengedhetetlenségét bizonyos dolgokhoz, ezért nagyon fontos nekem, hogy a leendő párom vezessen. De megkaptam a magamét, hogy minek várok el olyat, amit én sem tudok teljesíteni, és mi van, ha a férfi is ugyanolyan okból nem tud vagy nem akar vezetni, mint én... Tényleg számítana a vezetés témában is ez? Vajon milyen férfi az olyan aki pihegne és sírna attól, hogy vezetni kell az autót? Nem visszás, hogy ugyanazzal a mércével akarják már magukat is megítélni, amivel a nőket? Tényleg baj, hogy végre fel tudnék nézni esetleg a férfira, amiért elég bátor egy olyasmihoz amihez én nem? Nem ez a férfias?

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb nő alapból elvárja a jogsit és az autót a férfiaktól, míg a férfiak nagy része nem követel ilyesmit a nőktől és sokan nem is szeretik a női sofőröket... így nem nagyon visszás és undorító, hogy én lettem pic$ának nevezve a hozzáállásom és preferenciám miatt?



tegnap 14:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
csak azt várj el amit te is tudsz teljesíteni. Nyilván te vagy fölényben van önbizalom a semmire.
tegnap 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
25%

2-es vagyok. Figyi, szerintem próbáld meg ezt elhessegetni, és ne vedd ennyire magadra. Bunkó volt veled, mert alapból ilyen a természete.

Nekem és szerintem sok férfinak alap hogy tud vezetni, van kocsija, és így intézi a dolgait. Nekem mindig természetes volt, hogy a nő valószinüleg nem tud vezetni, és ebből soha nem csináltam ügyet.


Ez az egész ügy nem ér ennyit, és szerintem a barátod túlreagálta, nem is kicsit. Én például direkt szeretem ha én intézem az autóhoz kötött tennivalókat. Ha a nő tud vezetni az jó, de én arra készülök, hogy nem tud, és nem szeretne. Így ez a feladat az enyém lesz, szívesen megoldom, nem okoz gondot. És szerintem más férfi is így van ezzel, ezzel biztos lehetsz.


Most olyat fogtál ki, akinek ez nyűg, de nem mindenkinek az. Én szinte csak olyat ismerek, akiknek alap ez az egész.

tegnap 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Pffffff, sehol sem mondtam, hogy én azért keresek pasit, hogy engem furikázzon... Nem kell furikáznia, nekem nem derogál használni a tömegközlekedést vagy hívni egy taxit. De egy kialakult komoly kapcsolatban teljesen természetes, hogy együtt járjunk-keljünk már, és akkor már szeretném, ha kocsival mehetnénk... Főleg, ha utazunk, kirándulunk. Szerintem ez egy normális gesztus és ha szereted a másikat akkor nem úgy tekintesz már a társadra, akivel lehet, hogy együtt is élsz, hogy ő csak egy élősködő, akit furikázni kell.
tegnap 15:16
 14/49 A kérdező kommentje:

11


Akkor a péniszt sem várhatom el a férfitól? :) Vagy az arcszőrzetet?

tegnap 15:18
 15/49 anonim ***** válasza:
8%

Jaj már a harmadik jogsis idióta kérdés ma.


Mindenki azt vár el basszus a másiktól amit akar, törődjetek már bele.

Nekem sem kell olyan pasi akivel nem lehet elmenni sehova, mert nincs kocsija.

Ne szabja meg senki mit várhatok el, pont.

tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

15, ott a pont.

Lehet jönni, hogy ne várjak el olyat, amit nem tudok teljesíteni, de nem tehetek róla, hogy bennem meghalna a vonzalom, ha egy férfi nem vezetne ugyanazzal az okkal, mint én. Hiába határozom el, hogy az igazságosság nevében elfogadom, ha közben már taszítást érzek egy vezetéstől pánikoló, síró férfitól... Nem tudom, hogyan változtathatnék ezen, szerintem sehogy.

tegnap 15:26
 17/49 anonim ***** válasza:
50%
Azt amúgy olvasod, akik azt írják hogy szeretnek vezetni, és nekik nem gond? :) Vagy csak azokat veszed észre akik nem akarnak vezetni, és a nőt hibáztatják?
tegnap 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is unfair amit vársz.

Én is olyan vagyok mint te, gyűlölök vezetni és halálfélelmem van közben. De nem is várom el mástól :D

tegnap 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy pénisz teljesen más mert annak biológiai oka van hogy egy férfinak pénisze van. Mondjuk azt se tudom hogy neked hogy lett jogsid ha ilyen problémád van. De tudok te vagy nő neked mindenből a legjobb.
tegnap 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
64%

"Nem visszás, hogy ugyanazzal a mércével akarják már magukat is megítélni, amivel a nőket?"


Nem. Ezt feminizmusnak hívják.

tegnap 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!