Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora gond, hogy elvárom egy férfitól, hogy vezessen autót?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 2 pasi is visszautasított emiatt (volt pár, aki nem, de velük más okból nem lett végül semmi), az egyikkel még el is mérgesedett a helyzet és hülye pic$ának nevezett végül, sírásig provokált és letiltott.

A helyzet az, hogy nekem van jogsim, de nem vezetek. Pánikrohamot kapok országúton, halálfélelmem van ha megjelenik a látóteremben egy kamion, és Budapest belvárosában pedig pláne kiborulok. Ha olyan helyen vezetek ahol nem jön rám a pánikroham, akkor is úgy ülök a volán mögé hogy erős sírási ingerem van, annyira félek és gyűlölöm. De sajnos látom az autó praktikusságát és elengedhetetlenségét bizonyos dolgokhoz, ezért nagyon fontos nekem, hogy a leendő párom vezessen. De megkaptam a magamét, hogy minek várok el olyat, amit én sem tudok teljesíteni, és mi van, ha a férfi is ugyanolyan okból nem tud vagy nem akar vezetni, mint én... Tényleg számítana a vezetés témában is ez? Vajon milyen férfi az olyan aki pihegne és sírna attól, hogy vezetni kell az autót? Nem visszás, hogy ugyanazzal a mércével akarják már magukat is megítélni, amivel a nőket? Tényleg baj, hogy végre fel tudnék nézni esetleg a férfira, amiért elég bátor egy olyasmihoz amihez én nem? Nem ez a férfias?

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb nő alapból elvárja a jogsit és az autót a férfiaktól, míg a férfiak nagy része nem követel ilyesmit a nőktől és sokan nem is szeretik a női sofőröket... így nem nagyon visszás és undorító, hogy én lettem pic$ának nevezve a hozzáállásom és preferenciám miatt?



tegnap 14:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak közt se mindenki szeret talán vezetni?
tegnap 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
28%

Én sok ilyen példát tudok, ahol a nő nem tud, vagy nem szeret vezetni, és a férfi intézi ezt. Nincs ezzel gond. Én tudok vezetni, a leendő társam ha nem tud, akkor sincs semmi, mert én tudom intézni amit kell.

Szerintem csak rosszakat fogtál ki.

tegnap 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak sem biztos, hogy szeretnek vezetni.
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Nem baj, ha nem szeret vezetni, de akkor nem egymást keressük... Miért kell ezért vajon sértegetni a másikat?

Meg az a rossz hírem van hogy nemcsak nálam, hanem sok más nőnél is kiesik ezzel, szóval nem értem a fölényeskedést és mocskolódást, nem ő van nyerő pozícióban.

tegnap 14:57
 5/49 anonim válasza:
83%
Ez csak egy troll kérdés. Inceltől
tegnap 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
80%
4: Jaaaa hogy nálad már emiatt offos az ismerkedés? Hát te sem vagy jobb pozícióban mint ő csak megsúgom. Nem fog ez a hozzáállás sokaknak tetszeni, nem csak az aki nem szeret vezetni.
tegnap 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Érdekes, aki tud vezetni, annak nem volt semmi baja a hozzáállásommal. Sőt, számára ki se derül a hozzáállásom. Beszélgetés közben kiderül, hogy autóval jár, szereti az autóját, sok férfinél nem is kellett rákérdeznem, hanem beszélgetés közben alakult így. Mivel velük ilyen téren számomra minden rendben van, nem is fűződik tovább ez a szál. Miért mondanám egy vezetni tudó és szerető pasinak azt, hogy visszautasítanám, ha nem így lenne? Teljesen lényegtelen info...
tegnap 15:07
 8/49 anonim ***** válasza:

" elvárom egy férfitól, hogy vezessen autót"


Ez mit takar pontosan?

tegnap 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
Mennyiben fogadunk, hogy csak később derülne ki, hogy ő fél és egyáltalán nem hajlandó vezetni, mert amint meghallja, hogy autóval jár akkor hirtelen minden ok lesz? Én ugyan nem engednék egy ilyet beleülni a kocsimba. Senki nem szokta ezt kérdezni tőlem, senki. Elég nagy red flag lenne ha már valaki erre rákérdez. Akkor a többi miért nem kérdezte eddig? Aztán ki tudja hány nővel beszélgettem már ismerkedési szándékkal...
tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

"ezért nagyon fontos nekem, hogy a leendő párom vezessen"

Ja, hogy téged furikázzon?


Mert sértő, hogy nem szerelmi célra keresel párt, azért.


Ez a szolgáltatás simán megvehető.


És mi van, ha sose lesz párod?.. Akkor nem hívsz soha egy taxit..?

tegnap 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!