Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartja sok nő visszatasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok nő visszataszítónak, ha egy férfinak női lábfétise van? Ismerkedés elején közöltem, es szinte mindegyik lány levált. Van itt olyan,aki ismerkedne velem, aki szereti ha a férfi foglalkozik a lábaival is?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon szinte esély nincs rá, hogy tovabb ismerkedjek ha közlöm h szeretem a magassarkúba bújtatott női lábakat.

szept. 15. 10:13
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

40

Igen, de én arra gondoltam hogy női részről vannak kevesen. Hiszen ha lenne erre kereslet-kínálat nem menne az óbégatás.

tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Ha keves nő van aki szereti ha làbait, sexynek tartja a férfi es szereti a női lábakat a akkor miert villogtatja mégis sok nő magassarkúba cipőbe a lábait? Miért vesz fel sok nő magassarkút mèg akkor is ha szenved benne, fáj a lába?? Kicsit erdekes. Nőies, ami nem kétséges, de pont azert tetszhet a férfinak. Es nem hiszem h olyan rosszul esik ha fàjó làbait kènyezteti, masszirozza a férfi, akàr lehet előjáték is
tegnap 13:18
 43/47 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen szenvedsz magassarkúban. Nekem vannak magassarkúim, amik baromira kényelmesek. És jobban tetszik, mint a lapos cipő, esztétikumra, meg vannak helyek, ahova még mindig magassarkúban "illik" menni. De van olyan is, amikor a lapos a praktikus (pl. macskakövön, vagy ha előtte jól megdolgoztam a lábaimat edzésen), akkor azt veszem fel.


Amúgy meg nem azzal van a bajom, hogy vkinek tetszik a lábam, hanem a fetisizmussal. Párszor megsimítja, oké... ha neki az kell a szexhez, hogy én magassarkúban parádézzak előtte, és láb"kényeztetés" nélkül nem megy el, vagy neki nem olyan jó szex az baj. Mert 1) nekem ez gusztustalan. Ez a saját érzésem velem kapcsolatban, illene elfogadni, 2) azt szeretem, ha egyben szeret a párom, nincs olyan testrészem, amit ennyire durván előnyben részesít, 3) van, amikor egyszerűen nem jó magassarkúban lenni otthon.

tegnap 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

43as tökéletesen összefoglalta.


Nem azzal

van a baj hogy valaki szerint szexi egy női láb magassarkúban. Hanem a lábfétiseseknek konkrét elvárásaik szoktak lenni hogy harisnyában, tűsarkúban parádézzon a nő, mert erre áll kb csak fel. Ez nem hozható a mindennapokban, legalábbis sok nő tuti nem így éli a mindennapjait, főleg ahol munka és gyerekek is vannak. Meg olvastam nem egyszer hogy kb nagyítóval vizslatják a női talpat, lábujjakat, sehol ne legyen enyhe bőrkeményedés se, vagy szárazabb rész vagy bármi ami nem tökéletesen esztétikus. Ez se feltétlen hozható mindig mindennap 100%-ig. A talpán jár az ember, lehet az nő vagy férfi. Nyilván ápolt legyen, nem kell kiforgatni (ezt is sokszor látom). Annyi mindenre kell figyelni nőként, én pl ezen már nem szeretnék egy házasságnan külön görcsölni hogy a lábfétises férjem beszól-e hogy nem épp frissen hidratáltak a lábaim. Magassarkút nem hordok, tehát nem is lennék célpont, ez pedig így van jól.

tegnap 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
55%

Nekem volt lábfétisessel

dolgom. Soha egy jólesőt nem tudtam vele dugni. Kellett neki a plusz vizuális inger azaz hogy a lábfejeimet lássa. Szex alatt nem a melleimet vagy a fenekemet fogdosta - amik meg az én gyengéim - hanem ugye a boka és lábfej részekre koncentrált. Az én izgalmam ez nem fokozta. Nagyon hamar terhessé vált. Az hogy spontán valahol külső helyszínen tegyen magává az kizárt volt. Ugye ruhában, cipőben nem látta a lábfejem. Lovagló pózban lelankadt. Biztos vannak ennek is fokozatai, nem mondom hogy mind ilyen, de nekem köszönöm elég volt. Gondoltam adok egy esélyt neki, mivel egy nagyon helyes, megnyerő férfiről volt szó, de szexuálisan nem passzoltunk be kellett látni.

tegnap 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Végre érkeznek normalis valaszol is, nem csak ledegradáló köpködèsek.
tegnap 17:43
 47/47 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak az hoz lázba, mint említettem előjátèk is volt pl az exemnél, azzal kezdtük. Nem volt neki terhes h volt ez a plussz. Már alapból az ismerkedesunk azzal kezdődött h buliba találkoztunk, magassarkú volt rajta. Sétáltunk, majd mondtam hogy ha fáj a lába üljünk le. Mondta h jo lenne. Meg is köszönte. Csodálkozott is lovagias voltam 😂 Én meg megdicsértem milyen szep a lába es a cipője. mondjuk lehet azért is vagyok sikertelen mert a mai nőknek nem a romantikus es figyelmes palik jönnek be én meg az vagyok. Ráadásul nem is vagyok egy vadparaszt csudafejű, sőt. Mondhatnàm h helyes is vok. Egyébként meg nem csak az az egy testrész van, ami izgató szàmomra, csak valamiért az érdekel legjobban.
tegnap 18:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!