Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartja sok nő visszatasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok nő visszataszítónak, ha egy férfinak női lábfétise van? Ismerkedés elején közöltem, es szinte mindegyik lány levált. Van itt olyan,aki ismerkedne velem, aki szereti ha a férfi foglalkozik a lábaival is?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon szinte esély nincs rá, hogy tovabb ismerkedjek ha közlöm h szeretem a magassarkúba bújtatott női lábakat.

szept. 15. 10:13
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
27%
Öreganyátok térdkalácsa visszataszító. A lábimádat szerintem egy ártalmatlan dolog. Csak a szokatlansága miatt az egyébként is komolytalan luvnyák azonnal találnak valami kifogást hogy mit miért ne. Ennyi.
szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem lehet tiszteletben tartani ha valakinek valami taszító?? Irritáló ahogy próbáljátok lenyomni a másik torkán a perverzioitokat! Gusztustalan

Undorító nekünk ha a fejetek tetejére alltok akkor is! Ne nekünk kelljen már magyarázkodnunk hogy miért is nem kérünk ebből

szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim válasza:
48%

#19, te a legtöbb nő vagy? Ismered a világ női többségét?

Pont azt irtam, hogy sok nő általánosít ezzel a fétissel, és ez a baj. És nem kell hogy vonzó legyen minden nőnek, ezt is megint fejben alakítottad ki, hogy ezt írtam. Nekem se tetszik minden mell, vagy minden női segg. Ez van.

szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
74%
Engem alapvetően undorítanak a fétisek, ennyi. Nem feltétlen tartom rossznak, de ettől még viszolygok tőlük, nem egymást keressük. Nem szeretem azt, amikor bizonyos testrészeim előnyben részesülnek és azt sem, ha produkálnom kell magam meg bizonyos ruhadarabokat kell hordanom azért, hogy valakinek tetsszem (pedig szoktam magassarkúban járni, de ha olyan a helyzet, akkor laposban fogok menni és csak a szex kedvéért sem fogok parádézni magassarkúban).
szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
54%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Ezért 🙂 forog a gyomor is ahogy leirja..

szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
23%
25. “Forog a gyomor”. Jaj szegénykém. Ne sajnáljalak meg, hogy milyen csúnya bácsik vannak a neten?😂😂😂
szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
84%
#26 hát nem tudom, nem a nők sírnak hogy nem kellenek senkinek, hanem ezek a csúnya bácsik, úgyhogy...
szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
0%

27. Szerinted ki nem szarja le képmutató prűd hipokrita álságos hülyeségeiteket?


Szerencsére van lábfétises csaj is, gyönyörű lábakkal. Formás ujjacskái között csak úgy bugyog a sperma amikor ráélvezek a lábára.

szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

28# képmutató aki nem szereti ha a labujja között csordogal a sperma


Ahha🤔🥹 rendben.

szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
88%

28# az a baj veletek perverz ferfiakkal, hogy képtelenek vagytok elfogadni hogy a nőknek is van beleszólasa abba, hogy ti mit akartok művelni vele, és hiaba veritek a földhöz magatokat mint az ovisok, akkor se fog több nőt izgatni ha szopizzatok a labujjat,mert egyszerűen kevés nőnek izgató tevékenység ez


Bezzeg ha nekem az lenne a fetisem hogy egy méretes dildót verjek be neked, akkor már rögtön te is "prűd" lennél hirtelen


Hát milyen képmutató prűd hipokrita férfi nem szereti ha csusszan a szőrös farpofai között a műanyag kékeres😱😱😱

szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!