Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartja sok nő visszatasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok nő visszataszítónak, ha egy férfinak női lábfétise van? Ismerkedés elején közöltem, es szinte mindegyik lány levált. Van itt olyan,aki ismerkedne velem, aki szereti ha a férfi foglalkozik a lábaival is?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon szinte esély nincs rá, hogy tovabb ismerkedjek ha közlöm h szeretem a magassarkúba bújtatott női lábakat.

szept. 15. 10:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt így nem kell beközölni az első randin/társkereső bemutatkozón, mert nőként én azt gondolnám, hogy valami perverz állat ír ki ilyet, vagy nyitja ezzel az ismerkedés. Azért válnak le, mert valami beteges feltételeznek ebből. Illetve egyébként is, hogy villámgyorsan a szex, fétisek felé terelődik a téma. Senki sem szeretne használati tárgy lenni a perverziók kiélésében.


Nyilván ha már komolyabb szinten tart az ismerkedés, akkor lehet finoman mondani, hogy tetszik neked a lába.

szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%

Ne csodálkozz rajta, hogyha emiatt "lekopatatnak" ha te szükségességét érzed már az elején ezzel zaklatni a másikat és kiírni ide is, hogy na ki van itt olyan akivel lehetne ismerkedni?


Nagyon jól teszik..

szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
50%

Engem mindig is érdekelt, hogy mit is jelent ez a láb fétis.


Vagyis, hogy paraszti nyelven mit takar ez?


- masszírozni, ápolni (krémmel kenegetni) szeretnéd a másik lábát? kb. mint egy pedikűrös? ergo lábfétises srác = pedikűrös? :D


- csókolgatni akarod a másik lábát?

- vagy az jön be, ha lábfejjel veri ki neked?

szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
19%

#3


Szagolni és nyalni egy nő talpát akit szeretek. Nekem pl ezt.

szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez az 😀 papíron kéne hogy a pasi odalegyen érte, aztán a gyakorlatban meg undorodik tőle: ne már, ne imádja, hagyja békén... de ő akármikor felmászhasson rá amikor sorbaállnak a teszkóban.
szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem lábfétises oldalon ismerkedsz?
szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
61%
Mert visszataszító azért.
szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
66%
Azért tartják annak, mert az. Nem normális dolog valaki talpát nyalogatni. A nőknek nem kutyára van szükségük.
szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
83%
Az se jobb aki a farkát akarja kiveretni a harisnyas labbal
szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
82%

Nőként nekem is van pár fétisem és egyértelműen elmondhatom, hogy nem mindenki érzi kényelmesen magát az összessel, akkor se ha neki is vannak. Nekem is off limit a lábfétis, számomra egyszerűen idegesítő, zavaró és fura. Illetven nem akarok már eleve szexualizálva lenni egy vadidegen férfinak, hogy a lábamat bámulja és mondjuk feláll neki.

Mások a fétisek amik csak és kizárólag az ágyban érvényesülnek, meg mások amik igazából bármilyen szituációban.

szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!