Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartja sok nő visszatasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok nő visszataszítónak, ha egy férfinak női lábfétise van? Ismerkedés elején közöltem, es szinte mindegyik lány levált. Van itt olyan,aki ismerkedne velem, aki szereti ha a férfi foglalkozik a lábaival is?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon szinte esély nincs rá, hogy tovabb ismerkedjek ha közlöm h szeretem a magassarkúba bújtatott női lábakat.

szept. 15. 10:13
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
0%

30

Én leszopnám a hatalmas dildódat :3

szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
31# adom a szádba gyere :3 de csak miután hátulról lekezeltelek vele
szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

32

Ez az, alázz meg :3

szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

29-es!


Aki ezt írtad: "28# képmutató aki nem szereti ha a labujja között csordogal a sperma Ahha🤔🥹 rendben."


Ezt hogy raktad össze? :D

szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
28 vagyok. 30-as, gyere, pulzáló ánuszom már vágyja a dildódat. Semmi prüdéria :P :D
szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Na jól megcsináltam itt a vitaműsort, pedig nem ez volt a szándékom…. Nem kellene ennyire ellenségesen állni sztm egyik oldalnak sem a másik felé. Sajnálom h ilyen szélsőséges a kérdés, mintahogyan azt is h ennyire el nem fogadott a vonzalmam a női làbak iránt. NEM CSAK ! A női lábak iránt, hanem más női testrészek iránt is. Az is furcsa h vannak nők akik undorodnak ha férfi foglalkozik a lábaival, mikor az is az ő saját testrésze 🙄 gyanítom azok akik azon oldalon vannak akik undorítónak tartják a lábfétist azoknak van még elég sok undorító dolog…
szept. 17. 21:43
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

A fenék is a test része, neked mégis undorító.

És mint mondtam, sok kinkem van nőként, még is iszonyodom a láb gondolatától, tehát még a prűdség se illik a problémára.

Ha nem tudod elképzelni, hogy egy nőnek visszataszító ha egy pasi foglalkozik a lábaival, akkor mi van akinek köldök vagy hónalj fétise van? Azok is elég kellemetlen dolgok.


A nap végén kinek mi tetszik a szexualitásban és mi nem, egyénenként változó. Vannak dolgok amik az emberek többségének nem feküdnek, akármennyire nem extrém dolog, és van ami meg igen.

szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Szerintem gusztusosabb egy szép sex női lábat kényeztetni, ami nem büdös, nem retkes!!☝️ (ezt kihangsúlyozom, mert az nem túl izgató azért) mint a segget ahol kijön a büdi kaksi 😂

Oda nem szívesen rakom be 🙂 dehát ha valakinek az izgató hát legyen. Ő dolga. Fura hogy az elfogadottabb…

tegnapelőtt 07:30
 39/47 anonim ***** válasza:
Szerintem a lábfétisesekkel pont az a legnagyobb baj hogy megjátszák a sértettet, és értetlenkednek ha valaki elhatárolódik ettől. Mindig ezt a furcsa számonkérő hangnemet használják, próbálják hasonlítani más fétisekhez, testrészekhez és igazolni hogy ez jobb, tisztább, meg elfogadottabbnak kellene lennie. Szerencsére hiába, ezzel aztán senkit nem fognak meggyőzni azok közül, akik alapból nem vonzódnak ehhez a fétishez. Lehet hisztizni vagy keresni olyat akinek bejön. Ha meg keveseb vannak ilyenek az se véletlen.
tegnapelőtt 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy sok a lábfétises, azért van ennyi, aki ezen hisztizik


Más fétisnél valahogy nem látni ezt

tegnapelőtt 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!