Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha egy nő online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő online jelzi hogy szívesen találkozna, de történt a családjában egy baleset és emiatt türelmet/időt kér az mennyiben kamu? Nyilván nem ismerjük egymást, de nagyon rövid leveleket ír ( én meg hosszan ). Meddig érdemes rá "várni"?

Figyelt kérdés

szept. 10. 08:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%

Konkrétan kivel, milyen baleset történt, ez mennyiben akadálya egy randevúnak?

Gondolom dolgozni vagy tanulni eljár otthonról, nem 0-24 órában ápolja a balesetes családtagját.

Akkor, ha hét közben nem is, de hét végén (szabadnapján) bele kell férnie egy randinak. Vagyis ha e hét végén nincs randi, akkor hagyd a fenébe.


Sajnos 90%, hogy csak kamuzik. A rövid válaszok, a flegma stílus nem arra utal, hogy annyira örülne, hogy megismerkedhet veled.

szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

11-es sajnos igen az igazság fáj de ő mondta többször hogy találkozna, persze nem akkora nagy lelkesedéssel de mégis felvetette, nem is egyszer. És hogy "igyekszik" megoldani. De valóban iszonyatosan kurta válaszokat ír. Nyilván olyan munkája van hogy nem ér annyira rá mint én ( nem gép előtt ül egész nap ).


Azt azért tudni kell hogy a testvérének volt balesete. Nem tudom milyen súlyosságú, de ápolni kell. Tehát ha tényleg valami komoly dolog akkor azért megértem hogy nem akar velem most smúzolni pláne ha rosszul érzi magát emiatt. A másik hogy tanár és évkezdés van. De nem akarok kifogásokat keresni simán lehet hogy csak "szopat".


De én is érzem hogy ez nagyon határon mozog, mármint az érdeklődése.


Tehát e hét végéig várjak? Ez a konklúzió?


Aztán hagyjam ghostingoljon?


Köszi előre is!

szept. 10. 10:00
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem is tanár, tehát elhiszem, hogy most sok a dolga. Ettől függetlenül azért otthon, este szakíthatna időt normális hosszúságú válaszokra is. Vagy hívjon fel téged, aztán 10-15 perc alatt többet tudtok beszélgetni, mint amit egy óra alatt leírna.

A hétvégébe pedig minden évkezdési hajcihő és testvér-ápolás mellett is bele kell férnie egy 2-3 órás randinak. Nekünk két gyerekünk van, a feleségem szokott hétvégén főzni is, most vasárnap épp vendégségbe megyünk, ami elvisz annyi időt, mint egy jó randi. Szóval aki AKAR, az azért záros időn belül szakít időt a randira.

szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

13-as köszönöm szépen a válaszodat.


Én most már hagynám őszintén az egészet de mivel 2-3 levélben is felmerült a találkozás mint olyasmi amitől nem zárkózik el, sőt, ezért folytattuk a levelezést. Az egyértelmű hogy nem egy levelezős típus. Vannak ilyen emberek. Sőt olyanok is vannak akik telefonálgatni nem szeretnek pláne ismeretlennel.


De nem akarok naív lenni, nekem is 70% azt mondatja hogy ez felejtős és csak szívatás megy, de nyilván az ember reménykedik.


A záros határidőt rá bízom, felesleges pusholnom, látszik hogy nem akar vagy most nem akar. Nem tudom hogy egyáltalán nyitott e de az biztos jól esik neki hogy valaki érdeklődik mert akinek nem esik jól az lekoptat vagy válaszra sem méltat ( utóbbi a 90%-ban megszokott ).


Szóval most kell erősnek lenni. Például amikor nyaralni ment 1 hónapja én direkt nem írtam rá, hogy "visszajött-e" meg ilyenek, hanem megvártam hogy ő írjon és írt. Tehát valahol azért ez egy türelem játék.


Nem volt sok információ csere. Szerintem ő nem akar írásban túl sokat elárulni magáról. Őszinte leszek engem ez nem zavar. Van akivel előtte ismerkedtem ( értsd váltottunk pár levelet majd volt 2 találkozó személyesen ), ott kb. mindent megtudtunk egymásról neten és konkrétan már téma sem volt élőbenre.


De nem akarok hiú ábrándokat kergetni, de besértődni sem. Valahol egy türelmi játékot kéne folytatni itt és éreztetni finoman hogy oké, felfogtam, szia, de azért nyilván játszmákat sem akarok folytatni és ha keres akkor nyilván örülni fogok neki és megoldom a találkozót.

szept. 10. 10:14
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

én úgy látom itt sürgeted az időt, vagy éppen érzed, hogy nem téged akar igazán, vagy ez egy próba, hogy kiállod-e ezt a türelmi időt, hogy a másiknak gondja van, sokminden lehet.

Első el kell engedni ezt szorongásos dolgot, mert valamilyen szinten abban vagy.

Lazán, majd hiv majd ir, ha meg nem akkor viszlát, valahogy igy

nem kell rágörcsölni a másikra és főleg, hogy mit csinál most.

ha szüksége van támogatásra keres, ha meg nyödösös az egész akkor hagyni üllepedjen, éld az életed szorongás és félelem mentesen.

szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

15-ös nagyon köszönöm teljesen jól látod. Valószínűleg ő sem hülye ( sőt ), és lehet érzi is hogy ez nem is róla szól hanem a saját önbizalomhiányomról, szorongásomról, szeretet és figyelemhiányról amiben szenvedek hosszú évek óta és ezért sem vagyok jelen állapotomban vonzó neki.


Az elején az első 1-2 levélnél amikor bemutatkoztam bár akkor sem írt hosszan nagyon de érezni lehetett a lelkesedést, pláne hogy ő keresett újra és nem én őt. Aztán ahogy nyíltam meg valószínűleg érezte hogy valami nem stimmel ( értsd: nem vagyok egy alfahím akit kergetnek a nők ) és kb. visszább vett. Aztán jött a baleset.


Fene tudja mi van most de muszáj fejben elengedni. Szép dolog vágyakozni de ezen a ponton muszáj helyén kezelnem, egy ismeretlen emberről van szó akire kíváncsi vagyok és szerettem volna megismerni személyesen. Ennyi az egész.


Ha nem nyitott rá úgyse az, ha igen, akkor meg igen. Kérdés hogyha esetleg mégis akar találkozni akkor belemenjek e vagy inkább "sértődjek meg" hogy nem volt elég lelkes?


Kb. nem lehet nyerni ebben a helyzetben...

szept. 10. 10:24
 17/35 anonim ***** válasza:
17%

önbizalomhiányomról, szorongásomról, szeretet és figyelemhiány,

amig ezeket nem teszed rendbe, addig nem nagyon leszel vonzó egy olyan nő számára aki ezeket nem játsza érted-e?

nem bántás, de tényleg nem vonzó, és talán nem akar megbántani, egy nő egy erős férfira vágyik, és nem olyanra akit fel kell épiteni, óvni babusgatni, anyaként tutujgatni.

tisztelni igy valahogy nehéz, szóval a sérült ember csak sérülttel tud kapcsolódni.

addig amig nem dolgozod ki bárkivel is a sérüléseidet addig csak foltozgatás..

egy lelkileg egész-séges ember tud egy másik lelkileg egészségessel igazán kapcsolódni és együtt -létben még feljebb emelni a másikat..

ha nem vagy rendben lelkileg akkor csak szintén egy másik olyan embert kapsz akinek szintén problémái vannak és igy közösen lehet a másikat támogatni, ami valjuk be energiát vesz el magunktól és még adjunk a másiknak is, hogy jobban legyen...hm...

szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

17-es nem fogok vitatkozni ez egy elég népszerű elmélet amit írsz és a csapból is ez folyik, hogy amíg mi nem vagyunk rendben magunkkal addig ne ismerkedjünk kb. mert ez vagy az.

Az más kérdés hogy akik kapcsolatból szálltak ki is van hogy örökre egyedül maradnak az ott szerzett sérülésekből, de sok olyan nő van aki nem vallja be szintén szinte egész életében egyedül volt.


Az más kérdés hogy belül ez kit hogy érint. Szerintem attól még hogy valaki lelkileg rosszabb állapotban van ( ez nem egy konstans dolog ) attól még simán ismerkedhet valakivel. Csak fel kell ismernie hogy nem ő lesz a megoldás. Az más kérdés hogy nekem pl. szimpatikusabb egy olyan nő akin látom az esendőséget, tudom ez a nőknél máshogy működik ott a férfi nem lehet érzékenyebb mert akkor már nem pasis.


ÉRdekes kérdések ezek.


Elengedem a dolgot, ha ír ír. Nem tudok mit csinálni sajnos.

szept. 10. 10:56
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

17-esnek csak részben van igaza. Valójában senki sem teljesen egészséges. Ahogyan testileg sem, úgy lelkileg sem. Az igaz, hogy ha valakinek egy lelki defektje van, akkor ahhoz passzoló, szintén defektes párt fog bevonzani.

De ez nem azt jelenti, hogy amíg nem vagy tökéletes, addig neki se fogj a csajozásnak, mert akkor soha senki nem fogna neki. Csináld, aztán vagy a párkapcsolatból tanulsz, vagy éppen vele együtt fejlődtök, mert ilyen is van.

Visszakérdeznék 17-es felé: talán a nők olyan nagyon egészségesek lelkileg? Én pont azt tapasztaltam, amikor társat kerestem (~15-20 éve), hogy telis-tele vannak komplexusokkal. Még sokkal inkább, mint férfi ismerőseim. Nem hinném, hogy azóta javult a helyzet.

Gyakorlatilag a mai magyar lakosságban (korosztálytól függetlenül) elég kevés a lelkileg rendben levő ember.

Az már jó dolog, ha valaki nemcsak a másikban látja a hibát, hanem abból indul ki, hogy adott esetben neki is kéne dolgoznia saját magán.

szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

19. mindenkinek igaza van, a saját szemszögéből ha leirok es 6 számot egy papirra, nekem 6-os a szemben ülőnek pedig 9-es nekem is és neki is igaza van.

Valóban az emberek 95%-a küzd a fenti problémákkal, de aki már dolgozott magán és ezeken túl van nem szeretne kapcsolódni olyan emberrel aki vissza húzná, lezhúzná érzelmileg, igy hasonlót keres aki már kidolgozta ezeket a problémákat. Fontos a tudatosság, hogy képes legyen a másik fél rálátni arra, hogy mi az amivel dolgozni kell önmagán, és ne a másik féltől várja a megváltást. Fejlődni lehet együtt is két sérült embernek ezzel sincs semmi gond.

Amikor ismerkednek az emberek és a panaszkodással tudnak csak egymáshoz kapcsolódni abból semmi jó nem fog kisülni, a fájdalom a keserűség lesz az alapja annak, hogy egymáshoz kapcsolódnak, és nem a boldogság, az öröm. Tehát a fájdalomtest tud csak vonzani egy másik fájdalomtestet, ha ezt igy érted, ebből hogy csiszolnak a kapcsolatba örömöt és boldogságot, nem valószinű, mert mindkét fél csak egy azonos szintet ismer, fájdalom, keserűség, kilátástalanság, ezeken van a fókusz, és amikor két fél ezen a szinten van elég nehéz innét felhúzni egymást a magasabb szintekre.

szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!