Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha egy nő online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő online jelzi hogy szívesen találkozna, de történt a családjában egy baleset és emiatt türelmet/időt kér az mennyiben kamu? Nyilván nem ismerjük egymást, de nagyon rövid leveleket ír ( én meg hosszan ). Meddig érdemes rá "várni"?

Figyelt kérdés

szept. 10. 08:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Vagy igen, vagy nem. De ha nem kamu és te nekiállsz kamuval vádolni, az viszont világméretű parasztság. Neked kell mérlegelni, ha nem bírod inkább ismerkedj mással.
szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy kamu, lehet hogy nem. Talán ha felveti pl jövőhéten találkozzatok azt még érdemes megvárni. Több időt én nem ölnék bele.
szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%
Írnék enis rövid levelet, épüljön nyugodtan, mindegy h kamu vagy nem. Én attól még nem várok, hanem élem az életem és haladok.
szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Először is szerintem ilyesmivel tényleg csak a legalja emberek alibiznek, mert ez egy nagyon nagyon csúnya dolog, tehát nem hiszem hogy valaki a családtagja balesetével "viccel" ( kamuzik ), gyárt meséket.


Kezdtem presszionálni hogy találkozzunk de nem tudom meddig lehet ezt. Meddig várjak mégis? Értem hogy ápolni kell de az élet nem áll meg.


Ezt kellene tudnom. Neki sose írtam hogy kamu lenne, jobbulást kívántam milliószor.

szept. 10. 08:46
 5/35 anonim ***** válasza:

tegyük fel, hogy valós és nálad van ilyen helyzet, te rohannál-e randizni vele ilyen állapotban?

ha kamu tanulsz belőle előbb utóbb kiderül

szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

5-ös teljesen jogos nyilván akkor parkolópályán lenne minden bár én nekem lehet jól esne egy támogató szó még akkor is ha csak levelezés zajlik és nem volt semmi. De az is lehet komoly a dolog semmit nem tudok, de nem is tartozik rám.


Az viszont érdekes kérdés hogy meddig várjak? MErt ugye rövid leveleket azért kapok, és szerintem elég flegma stílusban de persze ezt sose lehet tudni van aki egész normális levélben élőben pedig flegma és van a fordítottja is.


Szóval meddig várjon a pasi egy ilyen balesetes nőre?

szept. 10. 09:02
 7/35 anonim ***** válasza:
78%
max 1 hetet várj szerintem, kiderül e mi a helyzet, utána ha nincs előrelépés ismerkedj nyugodtan addig is, őt még úgysem láttad.
szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

7-es köszi a tippet, lehet az lesz. Hétvégén lesz valami ismerkedős rendezvény ( nem randi hanem ilyen társkeresős cucc de nem tudni kik jönnek el ), akkor elmegyek, hova várjak rá mégis.


Csak egyet nem szeretek, ha "talonban" tartanak. Szerintem az nem korrekt, ha találkoztunk ha nem. Vagy egyáltalán nem kezdjünk el irogatni, vagy ha nem tetszik az irogatás alatt valami akkor offoljuk a másikat nyíltan.


Rengeteg ilyen ember van hogy meggondolja magát, elmegy a kedve de megmondani nem akarja mert ciki, meg nem akar konfrontálódni. Szerintem mielőbb megteszik pedig ezt annál jobb. Nincs harag és nem is alakult ki semmilyen érzelmi kapocs, békében el lehet köszönni.


Senki idejét nem illik rabolni, szerintem.

szept. 10. 09:12
 9/35 anonim ***** válasza:
7%
kamu. Csak le akar koptatni.
szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%
Én nem várnék többet egy hétnél, főleg így, hogy flegma is és keveset is ír. Nekem majdnem meghalt anyukám néhány éve. Mégis levelezős barátommal rengeteget beszélgettünk. Jól esett, hogy lelkileg támogatott a bajban.
szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!