Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kissé rokkant srácnak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé rokkant srácnak mennyi esélye van a lányoknál?

Figyelt kérdés
Ha kitört egy 5cm-es darab a lábamból, és eléggé műtött, akkor mennyire okoz ez problémát ha összejövök egy lánnyal?

2020. máj. 24. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg a "rokkantság"? Csak esztétikai hiba vagy mozgásban is akadályoz? Van egy ismerősöm, ő nehezen tud járni. Tud, de furcsán megy, nagyon látványos, lépcsőknél akadnak gondjai főként. A mozgása miatt gyakran értelmi fogyatékosnak is nézik, pedig értelmileg ép. 30 éves és hát azt kell mondjam, semmi sikere a nőknél.
2020. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy kell elképzelni, hogy van egy G.I.Joe bábú, aminek az egyik lábából (a combjából) kitört egy pár centis darab. Így tudja használni a lábát, tud lépni, de rövidebb az egyik lába, ezért magasított cipőt kell viselnie. Illetve nekem. 😀😁 Szóval eléggé necces dolog, ám még mezítláb elégge cammogva, de tudok járni, csak a bal lábam ilyen.
2020. máj. 24. 01:03
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem, ha nem túl szembetűnő, akkor nem probléma. Engem ez nem riasztana el, ha a belsőd megfogna.
2020. máj. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha szerelmes lesz beléd a lány nem fogja érdekelni. Ismertem egy srácot tolókocsis és a barátnője így ismerte meg. Ma ma már két kis gyereket nevelnek. Szóval fel a fejjel! :)
2020. máj. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Kevés. Majd mondják a nők, h igazából a belső számít, közben meg a teljesen egészséges embereket is ignorálják. Igen, tapasztalat.
2020. máj. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Engem sajnos taszít az ilyen.
2020. máj. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem jonne be, de megnyugodhatsz, emiatt nem fogsz orokre egyedul maradni.
2020. máj. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
A legapróbb testi hiba is kizáró ok minden nőnél sajnos.
2020. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Vannak nők akiknél kizáró ok, de nem ahogy az előző írja, hogy minden nőnél. Ha a természetedre nem ül ki a mozgássérültséged, akkor nincs gond.
2020. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazából alig észrevehető, nem befolyásol kvázi semmiben... :) Köszi a pozitív szavakat!


Sokkal jobb kedvem lett némelyiktől!

2020. máj. 24. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!