Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egy rokkant emberért rajonganak a nők?

Figyelt kérdés

Most fedeztem fel a Zemlényi Zoltán sztorit, ez egy 40es fószer, akit fiatal korában elütött egy autó és újra kellett tanulnia járni és beszélni (nyilván csak amennyire ez egy ilyen baleset után sikerülhet).


És erről irt egy naplószerü könyvet, ami a 80-as évek végén nagy siker lett.


Irt más könyveket is az életéről, aztán benne van, hogy milyen fullos csajokat reszelgetett.


Ha megnézitek googlében, akkor látható, hogy egy jóképű emberről van szó, igy nem is csoda, hogy kellett a nőknek még rokkantan is.


Lehet jönni azzal, hogy a kivételes optimizmusa miatt ugráltak a farkára. De légyszi ezt ne...


Ott van pl a másik 80-as éveki idol, a Berencsi Attila, aki depressziós fajta és le is züllött elég gyorsan, mégis szerintem még a mai napig kérdés nélkül elmennének vele az egykori rajongói, akik mára 40-50 éves milfek.


Szóval ebből is látszik, hogy a jóképüség mekkora durván hatásos születési adottság. És nyilván ezzel párhuzamosan a hiánya meg mekkora durva hátrány.


2017. dec. 17. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Rossz a szemed.Ez a Zoli sehol se jóképű.
2017. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

cukkkyfiu szindróma


hozzám képest pl sokkal jobbna néz ki.

2017. dec. 17. 11:46
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Én nem rajongok érte, attól, mert valaki rokkant, nem lesz a szememben jobb vagy rosszabb emner, sőt!


Sajnos sok rokkant-fogyatékos (aki azzá lett maradandóan) sajnos elég gonosz, és irigy az egészséges társaira :( Kevesek azok, akik emberiek és nem utálkoznak.

2017. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2017. dec. 17. 11:47
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Erről beszélek. Ha egy kéz és láb nélküli fószer fel tud szedni egy nőt, ráadásul feleségül is veszi, akkor az itteni sok élettelen lúzer miért pampog, hogy neki nem jut nő? pedig gondolom kevesebb a problémájuk...

2017. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem egy rokkant emberért rajonganak, hanem egy adott emberért rajonganak. Ha az illető tolószékben ülve siránkozna sanyarú sorsa felett, nem rajonganák körbe. Azért rajonganak amit elért, ahogy kitartott, ahogy a legjobbat hozta ki az állapotából, ahogy talpra állt. A személyisége nélkül hiába néz ki jól, nem sokan ugrálnák körbe.
2017. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jó, de ezért hoztam fel a másik példát a berencsi attilát, aki meg elég megkeseredett ember, aztán mégis kell a nőknek.
2017. dec. 17. 11:56
 8/19 anonim ***** válasza:
Azért annak a kéz és láb nélküli fószernél nem minden ilyen okés van egy ilyen érzésem. Ez egy kirakat pali aki ebből él, nem is rosszul.
2017. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát ja, szerintem is van mögötte egy gépezet...
2017. dec. 17. 12:11
 10/19 anonim ***** válasza:
A Berencsi Béla minden, csak nem jóképű. teljesen átlagos.
2017. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!