Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egy rokkant emberért rajonganak a nők?

Figyelt kérdés

Most fedeztem fel a Zemlényi Zoltán sztorit, ez egy 40es fószer, akit fiatal korában elütött egy autó és újra kellett tanulnia járni és beszélni (nyilván csak amennyire ez egy ilyen baleset után sikerülhet).


És erről irt egy naplószerü könyvet, ami a 80-as évek végén nagy siker lett.


Irt más könyveket is az életéről, aztán benne van, hogy milyen fullos csajokat reszelgetett.


Ha megnézitek googlében, akkor látható, hogy egy jóképű emberről van szó, igy nem is csoda, hogy kellett a nőknek még rokkantan is.


Lehet jönni azzal, hogy a kivételes optimizmusa miatt ugráltak a farkára. De légyszi ezt ne...


Ott van pl a másik 80-as éveki idol, a Berencsi Attila, aki depressziós fajta és le is züllött elég gyorsan, mégis szerintem még a mai napig kérdés nélkül elmennének vele az egykori rajongói, akik mára 40-50 éves milfek.


Szóval ebből is látszik, hogy a jóképüség mekkora durván hatásos születési adottság. És nyilván ezzel párhuzamosan a hiánya meg mekkora durva hátrány.


2017. dec. 17. 11:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ja, nyilván


[link]

2017. dec. 17. 12:13
 12/19 A kérdező kommentje:
2017. dec. 17. 12:13
 13/19 anonim ***** válasza:

"Lehet jönni azzal, hogy a kivételes optimizmusa miatt ugráltak a farkára. De légyszi ezt ne... "


Szóval felteszel egy kérdést NEKÜNK, amit amúgy megválaszolsz magadnak HELYETTÜNK.


Aztán azt is megírod, hogy mi az, amit NEM VÁLASZOLHATUNK?


Mindig így szoktál vitatkozni? Eléggé lekorlátozod a vitapartneredet. Inkább olyan uralkodás vágyra és hatalmi harcra kiélezettnek tűnsz.


Neked ilyen a vitakultúrád?


"Miért nem tudok lefogyni?

És jöhet jönni azzal, hogy sportolnom kéne, vagy diétáznom. De légyszi ezt ne..."


Még a válaszok előtt tudod, hogy mi az igazság, de inkább tagadsz és nem akarod elfogadni.


A válasz ott van a fejedben....


Tudod a helyzet az, hogy MI csak az ajtót mutathatjuk meg Neked, de Neked kell belépni rajta.

Helyetted nem mehetünk be.

Az ajtót már látod. Ott toporogsz előtte. De félsz bemenni.


21 F


JM!

2017. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nekem nem kell lefogyni szerencsére


én atrra akarok rámutatni, hogy a jóképüség akkora hatalmas születési előny, hogy azt nehéz elvenni az embertől.


És mindegy, hogy az ember belül milyen, a jóképüség még midnig elviszi a játékot a hátán

2017. dec. 17. 12:16
 15/19 anonim ***** válasza:
Na bumm, a jóképűek előnyből indulnak. Ugyanúgy , mint a szép nők is. De ez még nem jelent automatikus sikert. Erre most jöttél rá? vagy most mi a problémád ezzel?
2017. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

háűt, csak annyi, hogy én sem jóképünek nem születtem


sem nagyon intelligensnek


és az emberekkel sem tudok bánni

2017. dec. 17. 12:28
 17/19 anonim ***** válasza:
40-s nő vagyok.Berencsi Attila sem a "sztársága" idején, sem most nem vonzó Számomra.
2017. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

[link]


háttt én nem tudom....de akit 20 év züllés után be tudnak rángatni a tévébe szerepelni és merev részegen beállitják énekelni és ÍGY néz ki, szóval arra nem lehet azt mondani, hogy nem néz ki jól!


És ez adottsági dolog.


Ebből is látszik, hogy a jóképüséget nem lehet levakarni az emberről.

2017. dec. 17. 12:31
 19/19 anonim ***** válasza:

A szép emberek sikeresek. Ezzel mi is a gond most? Így volt és így is lesz míg világ a világ. Ha te nem vagy szép így jártál. Ha félénk vagy eltaposnak, ha hülye vagy átvernek, kinevetnek. Valamit melózni kell az életben ha már semmi nem adatott meg, amitől sikeres leszel. Az hogy mások felett hüppögsz, hogy ők mennyire szépek még drogosan, rokkantan is, azzal nem lesz jobb.

Én is ocsmány vagyok, de nem fekszem le minden nap sírva emiatt.

2017. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!