Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rajonganak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rajonganak egy ilyen lányért a fiúk?

Figyelt kérdés

Ismerek a csajt, akire rejtélyes okokból rengetegen nyomulnak, amit én nem értek. Egyik haverom is mondta, hogy jó nő, amin én eléggé meglepődtem, mert szerintem 10-ből kb. 3-4 között lehet külsőleg... Az értem, hogy más az ízlés, de egy kifejezetten csúnya és igénytelen lányért miért vannak oda?

A csaj nagyon gebe, nincs semmi melle, pupos is és elég ápolatlan külseje van. Pattanásos, a haja egy göndör, összeállt korpás izé, ráadásul az arca sem kifejezetten szép, inkább átlagos.

Azt még megérteném, hogy valaki azt mondja rá, "nem is olyan csúnya", vagy átlagos, tűrhető, elviselhető. De az ismerőseim kifejezetten jó nőnek nevezik.

Mégis mi az istenért?

Egyik nap a csaj meg egy barátnője odajöttek hozzánk beszélgetni. A barátnője szerintem gyönyörű, szép kerek babaarca van, hatalmasak a szemei, szép a bőre, aranyos a mosolya, hosszú ápolt haja van és formás alakja. Nem ez tetszik a legtöbbeknek? Erre rá sem néznek. Ráadásul a másik csaj kissé irritáló is. Folyton ordibál. És a barátnőjéhez képest kifejezetten igénytelenül néz ki. A barátnője kb. 10/8-as lehet, míg ő 4, mégis őt akarják.

Hogy lehetséges ez, miért nem a szebb lány kell? Mi ez? Döbbenetes!Valaki elmondaná, hogy tetszhet ennyi mindenkinek, hogy minden este összeszed valami random embert?

19F


2015. márc. 10. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdést valójában a "10/8-as" csaj írta ki :D
2015. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet ő is kiírná :D Biztos furcsállja ő is.
2015. márc. 10. 20:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatod : minden este összeszed mást,tehát könnyen meg tudják cumiztatni.
2015. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kép?
2015. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ez nem rí le senkiről első látásra, hogy mennyire könnyen kapható.
2015. márc. 10. 20:13
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem küldök róluk képet. Hátha megtalálják magukat.
2015. márc. 10. 20:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem jöhet le .. aki jó emberismerő,az levágja,az ilyeneknek van egy fajta kisugárzásuk is.
2015. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
privátban is jó lesz :) csongrád megyei vagyok ha el akarod kerülni hogy a közelben legyek
2015. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom, én ezt a kisugárzást nem érzékelem valahogy. Elb#szódott a detektorom. :D
2015. márc. 10. 20:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha küldessz róla fotót akkor könnyebben megmondom hogy szép vagy sem.
2015. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!