Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 46 éves férfi hogyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 46 éves férfi hogyan, miért lehet annyira oda egy fiatal lányért, hogy bármilyen butaságot képes lenne megcsinálni?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 éve vannak együtt, a férfi nagyon oda van a lányért, aki nagyon fiatal (akár a lánya is lehetne).


Miért? Hogyan? Ekkora lenne a szerelem a férfi részéről?



2014. nov. 25. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
friss barack. ki ne örülne neki...
2014. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Vagy szerelmes,vagy csak a lány hiszi többnek a férfi kanosságát annál,mint ami valójában.Egyébként ilyenkor erősen befigyel a kapuzárási pánik nevű jelenség.
2014. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Fogjátok már fel, hogy az ember is csak egy állat, az ösztönei, evolúciós vágyai vezérlik és egy fiatal, termékeny lány a legvonzóbb, mert ez a normális, természetes, egy vén nő már nem tudna egészséges gyereket szüli és ezért nem vonzó a hapsik számára.
2014. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben érett szellemileg is a lány, akkor miért ne szerethetné úgy, mint egy korabeli nőt? Arról nem is beszélve, hogy nyilván az is szerepet játszik ilyenkor, hogy tetszik a pasinak, hogy milyen jó kis fiatal csaja van.
2014. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább az a kérdés itt, hogy a fiatal lány hogy lehet oda a 46 éves férfiért.
2014. nov. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha érett, okos, értelmes, kedves lányról van szó, akkor miért is ne szerethetne belé őrülten ez a férfi? A szerelem nem matematika...:)
2014. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Férfi:szex; nő:pénz.
2014. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Olyan egyszerűen gondolkodtok, mint egy faék!

Én is ilyen voltam!

Amig meg nem érintett a dolog! Azota másként látok!

Nem vagyok vagyonos, nem a pénzemért szeret!

Csak magamért szerethet! Soha fel sem merült a korkülönbség! Nehéz volt megszokni, hogy a sok fiatal oda van érte, de megbizhatok benne!! Részleteket nem fogok mesélni! Azt elég ha ő és én tudjuk!

2014. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor is ez a vélemény,ha fordított a felállás? A nő nem termékeny mégis oda van érte a pasi.
2014. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!